آیا شما از اینکه دولت تقریبا در تمامی وضعیت های آنلاین شما دخالت می کند لذت می برید؟ آیا دوست دارید بگویید که چه وب سایت هایی هستند که نمی توانید از آن دیدن کنید؟ آیا می ترسید که هکرها در زمانی که از وای فای عمومی استفاده می کنید اطلاعات شما را هک کنند؟ آیا می دانید که محتوای برخی سرویس ها و سایت ها می تواند محدود به یک سری مناطق خاص باشد و ممکن است شما نتوانید به آن دسترسی داشته باشید؟ آیا دوست دارید با استفاده از BitTorrent دانلود کنید بدون اینکه مدام نگران خطرات آن بوده و مجبور به چک کردن وضعیت خود باشید؟
بهترین فیلتر شکن در 2016

بهترین فیلتر شکن در سال ۲۰۱۶

چیزی که پاسخ تمامی این مسائل را می دهد فیلتر شکن است. فیلتر شکن  یکی از مفیدترین ابزاری است که برای کاربران اینترنتی در دسترس می باشد.  به وسیله ی VPN شما می توانید:
  • فعالیت اینترنتی خود را از ارائه دهندگان اینترنت و دولت پنهان کنید.
  • سانسورها را دور بزنید. (مواردی که توسط مدرسه، محل کار، ارائه دهنده اینترنت یا دولت شما سانسور شده اند.)
  • Geo-spoof مربوط به مکان شما یعنی اینکه شما به علت قرار داشتن در مکان جغرافیایی خاصی نتوانید به یک سری سرویس ها دسترسی داشته باشید و این نوعی ناعدالتی است؛ و شما با VPN می توانید این مشکل را پشت سر بگذارید.
  • زمانی که از یک وای فای عمومی استفاده می کنید، خود را برابر هکرها حفظ کنید.
  • دانلود P2P در امنیت کامل
جهت دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد vpn ، می توانید از مقاله ی vpn چیست و کاربرد آن کمک بگیرید. اگرچه این فناوری خیلی محبوب بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است ، به راحتی نصب می شود و قیمت ماهانه آن در حدود یک نوشابه الکی ارزان قیمت است. VPN به عنوان ابزاری که از حریم خصوصی شما محافظت می کند، به شما کمک می کند محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید، و این بدین معنا است که شما ابزاری ارزشمند  برای فعالیت های روزمره ی خود در اینترنت خواهید داشت. ما در سایت Nice vpn تعداد کثیری از وی پی ان ها را آزموده ایم و به این نتیجه رسیده ایم که بازار این روزهای این فناوری خیلی شلوغ است، بنابرین شما نمی توانید همه ی آن ها را بررسی کنید.

بهترین vpn در سال ۲۰۱۶

نایس وی پی ان به عنوان بزرگ ترین و محبوب ترین وب سایت‎ها در زمینه ی فیلتر شکن ، در شناسایی سرویس ها و ارزیابی ارائه دهندگان ، تجارب و آزمون های خود در زمینه ی این صنعت را تمام و کمال در اختیار شما قرار می دهد. همه ی سرویس های وی پی ان با هم مساوی نیستند، حالا به ما اجازه بدهید مانند پیدا کردن سوزن از انبار کاه VPN مورد نیاز شما را پیدا کرده و در اختیارتان قرار دهیم. ما بعدها در مورد تک تک VPN ها و اینکه هرکدام برای چه کاری مناسب هستند بحث می کنیم، همچنین در مورد نحوه ی کار VPN ها و طریقه ی استفاده از آن برای شما مطالبی را می آوریم، پس در ابتدای عمل ما لیستی از بهترین ارائه دهندگان VPN را برای شما می آوریم.
  1. boleh vpn ( نقد و بررسی Boleh vpn )
  2. vypr vpn
  3. ipvanish
  4. HMA ( معرفی شرکت HMA )
  5. Express VPN
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن