ایکس‎باکس یکی از محبوب‎ترین کنسول‎های بازی در کره زمین است. نسخه‎ی اولیه‎ی آن در سال ۲۰۰۱ منتشر شد، این کنسول متعلق به شرکت مایکروسافت بوده و هم اکنون نسل سوم آن با نام ایکس باکس وان (XBox One)  در بازار است. XBox One در ۲۱ کشور در سراسر دنیا در دسترس است، پس جای تعجب ندارد که مردم بخواهند با جعل هویت خود توسط VPN از این کنسول بازی استفاده کنند. پس ما به شما ۵ مورد از بهترین سرویس های VPN را معرفی می کنیم تا اگر خارج از این ۲۱ کشور هستید برای بازی از آن استفاده کنید. در حقیقت چندین دلیل وجود دارد برای اینکه چرا استفاده از فیلتر شکن برای دسترسی به ایکس باکس راه مناسبی است، به خصوص اگر شما حساب کاربری Xbox Live داشته باشید، بنابرین بیاید باهم مروری به این دلایل داشته باشیم: در نظر داشته باشید که ارائه دهندگانی که امروز قرار است معرفی شوند فیلتر شکن های آن ها بر روی ایکس باکس بررسی شده اند و تنها برای این استفاده معرفی می شوند ولی مقاله ای که دیروز با موضوع بهترین فیلتر شکن در سال ۲۰۱۶ معرفی شده ، از تمامی نظر ها بررسی شده بوده اند. اگر شما از ایکس باکس به عنوان یک سرویس رسانه ای استفاده می کنید، ممکن است به منظور دسترسی به محتوایی که دچار یک سری محدودیت های جغرافیایی شده است به VPN متوسل شوید، سرویس هایی مثل نتفلیکس، Hulu و Lovefilm عملکرد متفاوتی در مناطق مختلف جهان دارند و اکثر محتوای آن در ایالات متحده در دسترس است. با استفاده از وی پی ان شما می توانید خیلی راحت در فضای مجازی وانمود کنید در کشوری زندگی می کنید که خدمات ایکس باکس در آن در دسترس است؛ تا بتوانید بر محدودیت های جغرافیایی غلبه کرده و به محتوای اضافه تری دسترسی داشته باشید.
خرید VPN برای ایکس باکس

خرید VPN برای ایکس باکس

وقتی با استفاده از VPN وارد حساب کاربری Xbox Live خود می شوید؛ به طور قابل توجهی می توانید گزینه های multiplayer حساب خود را گسترش دهید و کاری کنید که دیگران فکر کنند در کشور دیگری زندگی می کنید. به عنوان مثال وانمود کنید که در ایالات متحده یا انگلیس زندگی می کنید. (که در این کشور ها کاربران بیشتری نسبت به سایر بخش های جهان وجود دارد.) منظورم این است که با استفاده از فیلتر شکن شما می توانید سطح بازی خود را با یافتن رقبای بهتر بالا ببرید. اگر زبان کشور دیگری مشابه زبان مادری شماست می توانید با تغییر مکان خود تجارب بازی خود را بالا ببرید. این  برای کسانی که از بازی های multiplayer دسته جمعی مانند Call of Duty لذت می برند یک گزینه ی رویایی محسوب می شود مخصوصا وقتی که بتوانید با زبان مادری خود با بقیه گفت و گو کنید بازی هیجان انگیز تر نیز خواهد شد. با داشتن VPN شما می توانید آدری اینترنتی واقعی خود را پنهان کنید ، مثلا چه اتفاقی می افتد اگر شما فردی باشید که در استرالیا زندگی می کنید و همه فکر کنند فرانسوی هستید، یا اینکه در ژاپن زندگی کنید و بقیه شما را اسپانیایی بدانند. شما با VPN می توانید مکان خود را به طور کامل جعل کنید.

خرید VPN برای ایکس باکس

در نهایت اگر بخواهم ارزشمندترین دلیل را بگویم این است که با استفاده از VPN احتمال اینکه شما مورد حمله ی DDoS قرار بگیرید – چیزی که طی سال های اخیر خیلی در بین کاربران دیده می شود- تقریبا به صفر می رسد، این حملات گاهی به طور ناعادلانه ای روند بازی های آنلاین فرد را نابود می کنند.  با یک VPN هکرهایی که قصد آسیب رساندن به روند بازی شما به نفع خود را دارند موفق به این کار نخواهند شد زیرا آدرس واقعی شما از آن ها مخفی است. در پایان ۵ مورد از بهترین VPN هایی که برای استفاده از کنسول بازی ایکس باکس می توان به آن روی آورید برای شما آورده ایم ( این لیست توسط یکی گروه VPN سایت خودمان تحت عنوان guru Douglas تهیه شده است.) همچنین در این راهنما نحوه‎ی نصب سرویس VPN روی Xbox 360 یا Xbox One برای شما آورده شده است. بنابرین شما می توانید با تهیه ی یکی از آن ها از همین حالا از کنسول بازی خود لذت ببرید.
  1. ivpn
  2. Pure VPN
  3. HideMyAss
  4. Ip Vanish
  5. Air VPN
امیدوارم مطلب مفیدی واقع شده باشد ، اگر نظر دیگری با ارائه دهندگان وی پی ان دارید در قسمت نظرات ، با ما در میان بگذارید
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن