شرکت فناوری AVG که در زمینه‎ی آنتی ویروس فعالیت می‎کند، در حال راه اندازی  روترهایی است که قابلیت فعال کردن TOR را دارند و ساختار آن در VPN به کار برده شده است. (TOR مخفف The Onion Router  است ؛ نرم افزاری که امکان برقراری ارتباط به صورت ناشناس را فراهم می کند.) لازم است یادآور شویم که شرکت AVG اوایل سال جاری HideMyAssVPN را در اختیار مشتریان قرار داد. این Chime router ها توسط آزمایشگاه اختراع و نوآوری شرکت AVG عرضه شده و توسعه یافته و سپس در میان پروژه های crowdfunding قرار داده شده است؛ شعاری که AVG در معرفی آن به کار برده این است: “سخت افزار جدیدی برای ما” AVG  برای این نرم افزار  در حدود ۶۵۰ هزار دلار هزینه کرده است. این Tor و روتر VPN و فیلتر شکن جدید با هدف اتصال های متعدد در خانه ها عرضه شده است، مانند اتصال با دستگاه های هوشمند خانگی به همراه گوشی های هوشمندی که همه و همه به امنیت در دنیای مجازی  نیاز دارند.
AVG روتر vpn راه اندازی می کند

AVG روتر vpn راه اندازی می کند

ایده ای که پشت اختراع این روترها قرار دارد این است که در یک خانه چندین نقطه ی Chime سراسر محوطه و اطراف خانه وجود داشته باشد  و این اطمینان را بدهد  که در تمامی ساعات اتصال قوی اینترنتی برقرار خواهد بود. (Chime ها نقاطی هستند که در مکان های مختلف خانه قرار می دهیم تا به وسیله ی  ارتباط برقرار کردن با یکدیگر باعث ایجاد اتصال قوی وای فای شوند.) AVG اولین روتری نیست که با این قابلیت وارد بازار شده است. در حال حاضر دستگاه هایی وجود دارد که توسط شرکت های مختلفی عرضه شده است مانند Anonabox و InvizBox که همه ی آن ها به خوبی از crowdfunding در محصولات خود استفاده کرده اند. (Crowdfunding تمرینی برای راه اندازی  یک پروژه یا معامله است تا کمک های مالی تعدادی از مردم را دریافت کند.) شرکت AVG گفته است که :
“تحقیقات ما نشان می دهد اکثر مردم از وای فای خانگی خود ناراضی هستند. دلیل اینکه ما Chime را توسعه داده ایم این است که در حد امکان بهترین اتصال وای فای را برای مردم فراهم آوریم و اولویت اول ما امنیت اتصال اینترنتی می باشد. اگر ما کمپینی را در Indiegogo راه اندازی کرده ایم، هدفمان این نبود که بودجه ای جمع آوری کنیم ، بلکه می خواستیم با مردمی که Chime را می خواهند و به آن نیاز دارند تعامل مستقیم داشته باشیم”
هنگام نوشتن این پست Chime تنها ۳۵ هزار دلار کمک مالی در ۲۳ روز دریافت کرده است. این شرکت برنامه ریزی کرده که محصول خود را در ماه می ۲۰۱۶ به تولید انبود برساند و در ماه سمتامبر ۲۰۱۶ عرضه کند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن