امنیت SSL اندروید با خرید VPN کریو

استفاده و خرید VPN و خرید رمزنگاری از سایت‌هایی مانند parsvpn.asia برای اندروید به افراد کمک می‌کند از تلفن‌ها و تبلت‌های خود در برابر جدیدترین تهدیدات امنیت تلفن همراه محافظت کنند. Trend Micro یک آسیب پذیری SSL جدید را کشف کرده است که کاربران اندروید را تحت تأثیر قرار می دهد. این آسیب‌پذیری می‌تواند احراز هویت جعلی باشد و یک پنجره را برای مدت طولانی باز کند. اجازه می دهد تا بدافزار از طریق سیستم دفاعی موبایل دانلود شود. خرید VPN و خرید کریو برای اندروید یک لایه امنیتی اضافی به ترافیک اینترنت اضافه می کند که می تواند به دفع این حملات کمک کند.

 

با VPN از آسیب پذیری SSL اندروید جلوگیری کنید

سوء استفاده از SSL

اخیراً یک مشکل عملکرد در دستگاه های اپل پیدا شده است. به این ترتیب، مشکل جدید احراز هویت SSL برای اندروید مربوط به احراز هویت مناسب اتصال بود. در همین حال، آنها متوجه شدند که بخشی از کد خراب است. این بدان معنی است که مجموعه کاملی از سوء استفاده ها وجود دارد که می تواند علیه کاربران اندرویدی مورد استفاده قرار گیرد. احراز هویت SSL برای احراز هویت ارتباط بین دستگاه های تلفن همراه و برنامه های میزبان استفاده می شود. همچنین بر سرورهای سرویس واقع در سیستم عامل اندروید تأثیر می گذارد.

 

راه حل ۲: خرید VPN و خرید کریو

با نخریدن VPN، هکرها می توانند از کد معیوب برای تقلب سرورهای SSL استفاده کنند. سرورها همه آن را به عنوان ترافیک قانونی اجازه می دهند. سپس هکرها می توانند همه آن را دریافت کنند زیرا اکثر سیستم های ضد هک نمی توانند آن را شناسایی کنند. این به هکرها اجازه می دهد تا برای مدت طولانی تری به آنها دسترسی داشته باشند و به آنها امکان تزریق پست های بزرگتر را می دهد.جریان داده های کاربران اندروید را می توان ماه ها بدون اینکه کسی بداند با داده های مخرب بارگیری کرد.

 امنیت SSL اندروید با خرید VPN کریو

کاربران اندروید در گذشته قربانی حملات بسیاری شده اند، به خصوص که تعداد کاربران اندروید از کاربران سایر سیستم عامل ها بیشتر است. تعداد مطلقی از کاربران اندروید هکرها را جذب می کنند، زیرا یک سوء استفاده موفق می تواند قربانیان بیشتری را فریب دهد. با این حال، این سوء استفاده از SSL متفاوت است زیرا هر بار که تراکنش انجام می شود روش خاصی برای بی اعتبار کردن کاربران دارد. به دلیل احراز هویت جعلی SSL، هکرها به کاربران اجازه می دهند حتی از امن ترین سایت های بانکی جاسوسی کنند. جاسوسی با سوء استفاده از ایمیل ها و رسانه های اجتماعی چیزی نیست، با خرید VPN، کاربران از همه این خطرات در امان هستند.

 

هکرها ترجیح می دهند برای راحتی از SSL سوء استفاده کنند

 

سوالات متداول چرا از SSL سوء استفاده می شود؟ سایر حملات رایج به خوبی علیه سیستم عامل اندروید عمل می کنند. سون شن، تحلیلگر تهدیدات موبایلی Trend Micro در یک وبلاگ توضیح می دهد که چگونه از آن خلاص شوید. او گفت یک دلیل این است که ترافیک SSL به راحتی قابل مشاهده نیست. این بدان معنی است که هکرها می توانند مقادیر زیادی کد را تزریق کنند که به سرعت قابل شناسایی نیست. برای TCP سنتی، سیستم های تحلیلی مبتنی بر ترافیک آن را انتخاب نمی کنند. او همچنین گفت که دسترسی هکرها به سرویس ها و سرورهای SSL آسان است. این ممکن است برخی از کاربران را سردرگم کند، اما به خاطر داشته باشید که SSL را می توان به راحتی از طریق میزبان وب یا حساب توییتر خریداری کرد.

از کریو به عنوان vpn استفاده کنید

تجبه ثابت می کند که در طول تاریخ بشر، ابزار، وسایل و مواد بسیاری که کاربردهای متفاوتی دارند و مانند شمشیر دولبه عمل می کنند، کشف یا اختراع شده است.به معنای مصارف بد و خوب است مثلا ذکریای رازی دانشمند ایرانی است که الکل را کشف کرده و برای مصارف پزشکی و بهداشتی استفاده می کند اما امروزه از این محلول به عنوان ماده ای در تولید مشروبات الکلی نیز استفاده می شود موضوع امروز ما این است Cryo.Cryo همچنین توسط kerio برای استفاده در فایروال ها و برنامه های امنیتی نوشته و برنامه ریزی شده است.Cryo kerio می تواند به عنوان ابزاری برای تغییر ip در شبکه و ناشناس ماندن استفاده شود.

 

در دنیای امروز، طبق سیاست های دولت، کشورهای زیادی هستند که از سانسور اطلاعات و فیلتر کردن وب سایت ها و محتوای اینترنتی استفاده می کنند، به این ترتیب کاربر پس از باز کردن یک سایت خاص به صفحه دیگری هدایت می شود، به عنوان مثال، در ایران، کاربران با پس از باز شدن سایت فیس بوک در عربستان به صفحه پیوندهای اینترنتی هدایت شود، چین، عراق، ترکیه و ایران از جمله کشورهایی هستند که از فیلتر محتوا استفاده می کنند و بهترین راه برای دور زدن این محدودیت ها استفاده از vpn است. cryo به عنوان vpn بسیاری از افراد با اعمال تنظیمات شیلنگ در cryo-kerio، کریو را به عنوان vpn پیکربندی می کنند و کریو را می فروشند. بسیاری از کاربران اینترنت برای رفع نیازهای خود و دسترسی به محتوای فیلتر شده، کریو را خریداری می کنند.

.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن