با استفاده از VPN و DNS دسترسی به سایت های مسدود
هر دو VPN و DNS توسط کاربران اینترنت برای ر‌هایی از محدودیت‌های رایج استفاده می‌شود. محدودیت‌های آنلاین کاربران را از دسترسی به محتوا و وب سایت‌های مورد علاقه خود محدود می‌کند. محدودیت‌های جغرافیایی، فایروال‌ها و سانسور اینترنت سه مورد از رایج‌ترین انواع محدودیت‌های اینترنتی هستند. انواع مختلف محدودیت‌ها مانع از مشاهده وب سایت‌های خاص توسط کاربران می‌شود. بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند VPN را از parsvpn. asia خریداری کنند یا کریو را از این سایت خریداری کنند. DNS چیست؟ در مورد DNS، کاربران می‌توانند بدون تغییر آدرس IP اصلی خود به تمام وب سایت‌های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. آدرس DNS با این سیستم تغییر می‌کند و به همین دلیل مشترک می‌تواند بدون محدودیت به تمام محتوای مورد نظر خود دسترسی داشته باشد. DNS درخواست سرور را برای دسترسی به وب سایت از جایی که واقعاً وب سایت در حال اجرا است هدایت می‌کند و پس از آن وب سایت در آن کشور مسدود نمی‌شود و کاربر می‌تواند به وب سایت دسترسی پیدا کند. فرض کنید که اگر شخصی که در بریتانیا زندگی می‌کند بخواهد به یک وب سایت در ایالات متحده دسترسی داشته باشد، سیستم DNS یک سرور ایالات متحده را برای کاربر اینترنت فراهم می‌کند تا مشترک بتواند به تمام وب سایت‌های مستقر دسترسی پیدا کند. بدون نیاز به زندگی در ایالات متحده آمریکا را ببینید. ISP نمی‌تواند دسترسی کاربر را محدود کند.

خرید VPN برتر نسبت به DNS – چرا؟

خرید VPN یا شبکه خصوصی مجازی آدرس IP واقعی Mashnark را مخفی می‌کند و با IP دیگری جایگزین می‌کند تا هر آنچه را که می‌خواهد مشاهده کند. روش رمزگذاری و جایگزینی IP که توسط ارائه دهنده خدمات VPN برای دور زدن انواع محدودیت‌های اینترنت پیاده‌سازی شده است. جدا از این تکنیک‌های مؤثر برای دور زدن محدودیت‌ها، مشترکین می‌توانند از VPN برای سایر ویژگی‌های امنیتی مفید نیز استفاده کنند. VPN یک راه حل مؤثر برای مشترک است، در حالی که DNS چنین نیست. DNS ممکن است جنبه‌های مثبتی مانند هزینه کم برای هر مشترک، سرعت اینترنت بالاتر و استفاده در دستگاه‌های مختلف برای اتصال به شبکه داشته باشد، اما هیچ یک از این جنبه‌های مفید به خوبی ویژگی‌های ارائه شده توسط VPN نیست و این دلیل اصلی است. اکثر کاربران اینترنت VPN را به DNS ترجیح می‌دهند.

خرید VPN برتر از DNS – کلید موفقیت

با استفاده از VPN و DNS دسترسی به سایت های مسدود شبکه‌های خصوصی مجازی یک سر و گردن بالاتر از DNS هستند و این عمدتاً به دلیل ویژگی‌های جذاب و مفید ارائه شده توسط VPN است. شبکه خصوصی مجازی مهمترین ویژگی همه آن‌ها یعنی امنیت و ناشناس بودن را فراهم می‌کند. امنیت و ناشناس بودن یکی از مطلوب‌ترین ویژگی‌های ارائه شده توسط VPN است. اکثر کاربران اینترنت هدفی برای دریافت این ویژگی‌ها خواهند داشت و پس از ارائه آن توسط VPN، مطمئن شدند که به جای DNS، VPN را انتخاب می‌کنند. هویت کاربران اینترنت توسط سرویس VPN محافظت می‌شود که احتمالاً یک ویژگی بسیار مهم ارائه شده توسط VPN است. DNS این ویژگی را به کاربران خود ارائه نمی‌دهد. تونل‌های رمزگذاری شده مبتنی بر اینترنت وظیفه تضمین امنیت مشترکین را بر عهده دارند. ترافیک داده محدود می‌تواند ناشی از تعداد سرور‌های اجرا شده توسط ارائه دهنده خدمات باشد. مشترکین VPN می‌توانند این ویژگی‌ها و موارد دیگر را با کمک یک ارائه دهنده خدمات VPN دریافت کنند. کاربران اینترنت به دلیل این ویژگی‌ها، VPN را به DNS ترجیح می‌دهند. نحوه دسترسی به وب سایت‌های مسدود شده اگر می‌خواهید سانسور و محدودیت‌ها را دور بزنید، می‌توانید از WayBack Machine استفاده کنید یا به جای URL، IP صفحه وب را تایپ کنید. اما این روش‌ها کاملاً ایمن و باز نیستند و می‌توانند شما را به نسخه‌های قدیمی یک وب سایت هدایت کنند. با استفاده از VPN و DNS دسترسی به سایت های مسدود آنچه شما نیاز دارید نرم‌افزار شبکه خصوصی مجازی است که به عنوان VPN شناخته می‌شود.

VPN با مخفی کردن IP شما و تمام اطلاعات موجود در آن، مانند:

۱: کشور ۲: منطقه ۳: شهر ۴: کد پستی یک VPN خوب همچنین درخواست‌های DNS شما را پنهان می‌کند و شما را ناشناس می‌کند. و بهترین بخش این است که اتصال اینترنت شما رمزگذاری شده است و همه جاسوسان را دور نگه می‌دارد. چنین خدماتی سرور‌های VPN را ارائه می‌دهند. هر چه تعداد سرور‌ها بیشتر باشد بهتر است و محتوای متنوعی را برای رفع انسداد در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال، اگر در مکانی هستید که ویکی‌پدیا را مسدود می‌کند، می‌توانید با اتصال به سرور VPN واقع در کشوری با محدودیت‌های کمتر به آن دسترسی داشته باشید. و اگر در سفر هستید و می‌خواهید از اخبار محلی مطلع شوید، می‌توانید به دنبال یک سرور VPN در کشور خود بگردید. اگر بیشتر به سرگرمی علاقه دارید، مطمئن شوید که یک ارائه دهنده VPN با ویژگی‌های رفع انسداد پیشرفته، سرور‌های ساده برای پخش جریانی انتخاب کرده‌اید. به همین دلیل VPN بهترین راه برای دسترسی به وب سایت‌های مسدود شده است. از دوستان nice-vpn دعوت می کنیم تا پیشنهادات و نظرات خود را در مورد محتوای این مقالات با ما در میان بگذارند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن