۸ راه که تلفن هوشمند شما می تواند حریم خصوصی شما را از بین ببرد ( بخش دوم)

این روز ها گوشی های هوشمند یکی از ضرورت های دنیای مدرن هستند که اکثر ما نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم. آنها بسیار مناسب و خوب هستند و تعدادی از مزایا را که زندگی ما را برای ما آسان تر می کند. با این حال، چیزی که همیشه با فناوری و با گوشی های هوشمند همخوانی دارد، حریم خصوصی است. با ما همراه باشید تا از ۸ راه که تلفن هوشمند شما می تواند حریم خصوصی شما را از بین ببرد بشناسید.

دسترسی برنامه ها

تقریبا هر برنامه ای که شما در گوشی خود نصب کرده اید، از طریق مجوز هایی که در هنگام دانلود آنها اعطا می کنید، به توابع مختلف در گوشی دسترسی خواهید داشت. بدون شک می توان گفت که اگر برنامه های بیشتری داشته باشید، متغیرهای بیشتری را به معادله ی سازگاری امنیتی اضافه می کنید. بنابراین، اگر توجه خود را به برنامه های دسترسی ندارید، ممکن است خودتان به خطر بیفتید.

ردیابی دوربین

ردیابی دوربین یک راه بسیار محبوب است که نه تنها کاربران ردیابی، بلکه همچنین آنها را نیز طبقه بندی می کند. اگر دسترسی به دوربین خود را بدون محدودیت داده اید، ممکن است عکس ها و ویدیوهای خصوصی شما به خطر افتاده باشد. اطمینان حاصل کنید که دسترسی به دوربین خود را برای همه برنامه ها غیر از عکس های مورد اعتماد را ویرایش کنید.

عدم به روز رسانی های امنیتی

حریم خصوصی آنلاین و حملات سایبری به افراد و همچنین شرکت ها در حال رشد است. با توجه به این، هر فرد نیاز به یک چارچوب امنیتی قوی در تمام دستگاه های خود دارد. در حالی که صنعت لپ تاپ یا دسکتاپ به طور منظم به روزرسانی می کند، همانطور که در مورد سیستم عامل های تلفن همراه مهم شمرده می شود.

راه حل چیست ؟

اولین قدم این است شروع به خرید VPN کنید و سپس آخرین به روز رسانی های امنیتی و اخبار را به روز کنید. این به شما کمک می کند تا خود و اطلاعات خود را در برابر بسیاری از انواع نقض حریم خصوصی آنلاین محافظت کنید و ایمن نگه دارید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن