۸ راه که تلفن هوشمند شما می تواند حریم خصوصی شما را از بین ببرد ( بخش اول )

این روز ها گوشی های هوشمند یکی از ضرورت های دنیای مدرن هستند که اکثر ما نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم. آنها بسیار مناسب و خوب هستند و تعدادی از مزایا را که زندگی ما را برای ما آسان تر می کند. با این حال، چیزی که همیشه با فناوری و با گوشی های هوشمند همخوانی دارد، حریم خصوصی است. با ما همراه باشید تا از ۸ راه که تلفن هوشمند شما می تواند حریم خصوصی شما را از بین ببرد بشناسید.

یک متخصص فن آوری پیشرو معتقد است که گوشی های هوشمند، دستگاه های ردیابی هستند که می توانند تماس ها را نیز انجام دهند. این ممکن است کمی اغراق آمیز باشد، اما آنچه در مورد بسیاری از افراد در مورد دستگاه های اندرویدی یا آی فون آنها وجود دارد، ضبط می شود.

راه های زیر ممکن است امنیت تلفن هوشمند شما را در معرض خطر قرار دهد

موقعیت جغرافیایی

خدمات جغرافیایی بعضی از بیت های مضطرب از گوشی های هوشمند فناوری حمل می کنند. واقعیت این است که ارائه دهندگان خدمات سلولی شما می تواند نسبتا دقیق موقعیت خود را بدانند، که اصلا خوب نیست.

اسناد تصویری

در حالی که شایعات در مورد دستگاه های هوشمند که در مکالمات خصوصی شما هستند، شگفت انگیز هستند. در اواسط سال ۲۰۱۸، بعضی از مقالات پژوهشی امنیتی نشان دادند که برنامه های اندرویدی به طور مخفیانه تصاویر تصویری دریافت می کنند.

Wi-Fi Tracking

اتصالات Wi-Fi رایگان در قهوه خانه ها و بازارها بسیار محبوب هستند. برای این مزیت بسیار جزیی، ممکن است بسیاری از مشتریان از این موسسات بازدید کنند. در حالی که ممکن است به نظر یک چیز فوق العاده بیاید ، آن را شما را به انواع حملات سایبری و حتی حملات سایبری باز می کند.

ادامه این مقاله را در بخش دوم بخوانید

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن