۷ راه برای جلوگیری از هک شدن ایمیل

۱: هر زمان که امکان دارد، اتصال اینترنت خود را پیکربندی کنید تا همیشه از HTTPS استفاده کنید. این “https” است که قبل از “www” در یک آدرس وب نمایش داده می شود.
۲: ایمیل های ناآشنا را باز نکنید. اگر شما یک ایمیل ناشناس به دستتان رسید ، فورا ان را حذف کنید. روی لینک های موجود در پیام کلیک نکنید یا اطلاعات شخصی یا بانکی فرستنده را ارسال کنید. هنگامی که این لینک را باز کنید، کامپیوتر شما می تواند توسط کلاهبرداری فیشینگ آلوده شود و اطلاعات شما به سرقت برود.
۳: ضد ویروس، ضد جاسوس افزار و فایروال بر روی رایانه خود نصب کنید و آنها را به روز نگه دارید. به روز رسانی خودکار انتخاب ایده آل است.
۴: به حسابهای خود از یک کامپیوتر غیر قابل اعتماد وارد نشده اید (مثلا در قهوه خانه، کتابخانه). حتی اگر به دوستان و خانواده تان اعتماد کنید، کامپیوتر خود را می توان از نرم افزارهای جاسوسی آلوده کرد.
۵: اطمینان حاصل کنید که رمزهای عبور شما، علاوه بر سوالات امنیتی و پاسخها، قوی هستند. هر شش ماه، گذرواژههایتان را تغییر دهید از رمز عبور مشابه برای حساب های مختلف استفاده نکنید. رمز عبور قوی حاوی حروف بزرگ و حروف به همراه اعداد و نشانه گذاری است، و یک کلمه غیر انگلیسی را تشکیل می دهد.
۶: شما ممکن است فکر کنید رمز عبور شما منحصر به فرد است، اما ممکن است خیلی ساده نباشد زیرا به اندازه کافی بلند نیست. هر چه طولانی تر باشد، رمز عبور بیشتر غیرقابل تشخیص خواهد بود.
۷: از نرم افزار VPN برای رمزگذاری هر ارتباط WiFi استفاده کنید. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) یک شبکه برای برقراری ارتباط خصوصی در یک شبکه عمومی است. به عنوان مثال: گاهی اوقات می خواهید یا نیاز دارید که از خانه کار کنید و کارفرمای شما می داند که اگر شما انجام دهید، داده هایی که بین کامپیوتر شما و رایانه شخصی اداره می شوند باید محافظت شوند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن