۶ راهکار برای مشکل در اتصال به VPN ( بخش دوم )

تا به حال به مشکلات هنگام تماشای انلاین بر خورده اید ؟ ایا می توانید Netflix، BBC iPlayer، آمازون یا هر سرویس دیگر دسترسی داشته باشید؟ آیا NiceVPN کار نمی کند؟ اگر هر کدام از موارد فوق به شما مربوط می شود، قبل از اینکه VPN خود را عوض کنید، این ۶ مورد را امتحان کنید.

۴٫ به روز رسانی نرم افزار

هنگامی که برای اولین بار نرم افزار NiceVPN را دانلود کرده اید، معمولا گزینه ای را انتخاب می کنید که آیا می خواهید آن را به صورت خودکار ارتقا دهید یا خیر. این چیزی است که شما در تنظیمات دستگاه خود تنظیم کرده اید و هیچ ارتباطی با برنامه ندارد. اگر خودکار به روز رسانی را خاموش کرده اید باید بررسی کنید و ببینید که آیا اخیرا نرم افزار NiceVPN خود را به روز کرده اید.

اگر شما آن را به روز نکرده اید، ممکن است مسائل مربوط به اتصال رخ دهد. همیشه اطمینان حاصل کنید که نرم افزار شما به آخرین نسخه به روز می شود.

۵٫ اتصال به یک سرور دیگر

NiceVPN یک ارائه دهنده خدمات بسیار محبوب است. برخی از سایت ها (مانند Netflix) IP های تکراری را دنبال می کنند که آنها را به عنوان کاربران VPN تنگ کرده و آنها را مسدود کرده است. تغییر آدرس IP شما را تغییر خواهد داد که ممکن است مشکلی که شما به طور کامل دارید حل کند.

گاهی اوقات، IP مسدود نیست، اما سرور بیش از حد درگیر است. انتخاب سرور دیگری نیز این مشکل را حل خواهد کرد.

۶٫ Google DNS

بسیاری از موارد زمانی که روتر شما از Google DNS استفاده می کند، یک VPN نمی تواند مکان شما را کاملا مخفی کند. این به این معنی است که سایتهای جریان ممکن است ببینند که شما در حال تلاش برای فریب دادن IP خود هستید. شما باید DNS Google DNS روی روتر خود را مسدود کنید تا مطمئن شوید این برای شما اتفاق نمی افتد.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن