۶ راهکار برای مشکل در اتصال به VPN ( بخش اول )

تا به حال به مشکلات هنگام تماشای انلاین بر خورده اید ؟ ایا می توانید Netflix، BBC iPlayer، آمازون یا هر سرویس دیگر دسترسی داشته باشید؟ آیا NiceVPN کار نمی کند؟ اگر هر کدام از موارد فوق به شما مربوط می شود، قبل از اینکه VPN خود را عوض کنید، این ۶ مورد را امتحان کنید.

۱٫ با پشتیبانی تماس حاصل کنید

اولین کاری که هر نرم افزاری کار خود را متوقف می کند باید انجام دهید ، تماس با تیم پشتیبانی است. NiceVPN دارای دو راه حل برای انجام این کار است: از طریق ایمیل یا از طریق چت زنده تلکرام. با رفتن به وب سایت NiceVPN و صفحه پشتیبانی، می توانید به تیم پشتیبانی مشتری دسترسی پیدا کنید. از آنجا، می توانید انتخاب کنید اگر می خواهید از صفحه پرسش و پاسخ خود استفاده کنید یا با نماینده صحبت کنید. اگر می خواهید با نماینده صحبت کنید، رسانه مورد نظر خود را انتخاب کنید (ایمیل یا چت) و فرم درخواست را پر کنید.

۲٫ به صفحه ی راهنمای سایت بروید

دومین کاری که باید انجام دهید این است که صفحه پشتیبانی و پرسش و پاسخ آنها را بررسی کنید. اغلب اوقات، مشکل شما را در لیستی از مسائل رایج که کاربران دیگر با آن مواجه هستند پیدا می کنید. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که کدام سوال شما باشد (از کلمات کلیدی برای لیست نتایج گسترده استفاده کنید).

۳٫ تعداد دستگاه های اتصالی را برسی کنید

ببینید، NiceVPN به شما اجازه می دهد به طور همزمان به ۲ دستگاه وصل شوید. گاهی کاربران فراموش می کنند که حد مجاز وجود دارد. بنابراین، اگر NiceVPN کار نمی کند، ممکن است که بیشتر از ۲ کاربر همزمان وصل شده باشید.
با این حال، شما فقط می توانید از ۲ کاربر در همان زمان استفاده کنید. اتصال سوم کار نخواهد کرد.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن