امروز با قسمت دوم از سری مطالب ” ۵ کاربرد اصلی VPN و فیلتر شکن ” در خدمت شما خواهیم بود که در قسمت قبل به دو مورد از آن ها اشاره کردیم و در ادامه ی این مطلب نیز به سه مورد دیگر اشاره خواهیم کرد
  1. کاهش تاخیر و پینگ هنگام بازی آنلاین
تمام بازی‌کنندگان آنلاین سراسر جهان می‌توانند از VPN و فیلتر شکن برای بهبود بازی آنلاین‌شان استفاده کنند. این تکنولوژی به کاهش زمان تاخیر و حذف پینگ‌های بالا کمک می‌کند. به طور معمول تاخیر و پینگ بالا به دلیل فاصله‌ی زیاد سرور بازی از شماست. علاوه بر این سیگنال‌های ارسال شده توسط شما ممکن است به مسیرهای بسته یا شلوغ برسند.
کاهش پینگ با VPN

Low Ping With VPN Kerio

سرورهای مختلف ارائه شده توسط VPN ها به شما اجازه می‌دهد که با بازیکنانی خیلی دورتر از خود رقابت کنید و مسیری تمیز و خلوت بین خودتان و سرور بازی داشته باشید. این چیزی است که به کاهش تاخیر و پینگ‌تان کمک می‌کند،‌ و می‌توانید از از یک بازی بدون تاخیر با بهترین بازیکنان جهان لذت ببرید.  
  1. استفاده از محتویات محدود شده به مناطق خاص
یکی از مشکلاتی که با فیلتر شکن می‌توانید حل کنید دسترسی به محتویات محدود شده به مناطق خاص است. می‌توانید با استفاده از VPN در هر جایی از جهان به محتویات مسدود یا سانسور شده دسترسی داشته باشید. این امر با ارائه‌ی سرورهای مختلف در نقاط مختلف جهان ممکن است. اتصال به یک VPN، در منطقه‌ای که می‌خواهید به وب‌سایت مورد نظر دسترسی داشته باشید، به شما کمک می‌کند که به محتویات محدود شده‌ی جغرافیایی دسترسی داشته باشید. فرض کنیم که بیرون از امریکا هستید و می‌خواهید سریال مورد علاقه‌ی خود در Netflix را ببینید. با استفاده از یک VPN می‌توانید به سروری امریکایی متصل شوید و به Netflix دسترسی داشته باشید. یک VPN همچنین به شما اجازه می‌دهد به دیگر وبسایت‌های محدود یا مسدود شده همچون Hulu, Pandora, ITV, BBC iPlayer, YouTube, Facebook, Twitter و خیلی وب‌سایت‌های دیگر دسترسی داشته باشید.
  1. استفاده‌ی بدون نگرانی از سرویس‌های به اشتراک گذاری P2P و تورنت
می‌توانید از یک VPN ( مانند کریو Kerio ) برای استفاده‌ی بدون نگرانی از سرویس‌های به اشتراک‌گذاری P2P و تورنت استفاده کنید. سازمان‌های ناظر بر copyright به صورت مداوم در حال تلاش برای یافتن کاربران شبکه‌های P2P هستند. وقتی که یک شبکه‌ی به اشتراک گذاری فایل P2P معتبر پیدا کنند نظارت خود را آغاز می‌کنند و سعی می‌کنند اطلاعات کاربران را به دست بیاورند و حریم شخصی‌شان را دچار خطر کنند.
پنج کاربرد اصلی VPN

Five Need VPN

ممکن است کامپیوتر شما را آلوده به نرم‌افزار جاسوسی کند تا بتوانند فعالیت‌های آنلاین شما را تحت نظارت بگیرند یا اینکه ISP شما را مجبور کنند که هویت شما را فاش کند.
  • به طور خلاصه
از آن‌جایی که VPN ، آدرس اینترنتی ( IP )  واقعی شما را پنهان می‌کند می‌تواند شما را در فضای وب ناشناس کند، و تعقیب شما را برای سازمان‌های نظارت بر کپی رایت ( copyright ) ، سرویس‌های جاسوس دولتی، و ISP تان ناممکن می‌کند. به این صورت می‌توانید از VPN برای در امان ماندن از هشدارهای DCMA و امن ماندن از دست سازمان‌های نظارت بر copyright‌ استفاده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن