5 حقیقت درباره VPN که باید بدانید
امروزه بسیاری از کاربران به دنبال بهترین راه برای افزایش سطح امنیت آنلاین و حفظ حریم خصوصی خود هستند. در حالی که راه های زیادی برای کمک به محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی آنلاین وجود دارد، استفاده از یک سرویس VPN هنوز یکی از راه های قابل اطمینان است. برای کمک به شما و حفظ حریم خصوصی آنلاین، پنج حقایق در رابطه با سرویس های VPN وجود دارد که همه کاربران باید آگاه باشند را برایتان گرداوری کرده ایم.  

۱٫ سرویس های VPN اطلاعات کاربران را ذخیره میکنند

بسیاری از سرویس های VPN قول میدهند که هرگز فعالیتهای کاربران را نظارت و ثبت نکنند. با این حال، حقیقت این است که اکثر این ارائه دهندگان VPN در حال نگهداری انواع مختلفی از اطلاعات مربوط به کاربران هستند. اگر صفحات شرایط و ضوابط سایت VPN را با دقت بخوانید، ممکن است متوجه شوید که خدمات VPN اغلب به نوعی از نوع داده های کاربران که آنها را حفظ می کنند اعلام می کند. به عنوان مثال، برای بهبود خدمات VPN خود و کمک به کاربران برای تجربه بهتر، بعضی از داده های خاص را بعنوان بخشی از شرایط و ضوابط ذخیره می کنند. اگر شما می خواهید به طور کامل ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید  ، از نایس VPN استفاده کنید.

۲٫ خدمات VPN شما را کاملا ناشناس نمی کند

وقتی این واقعیت را خواندید، ممکن است شوکه شوید، در اغلب موارد، سرویس های VPN کاربران را به طور کامل ناشناس نمی کند.  
5 حقیقت درباره VPN که باید بدانید

5 حقیقت درباره VPN که باید بدانید

دلیل این کار چیست ؟

به این دلیل است که هنگامی که شما برای سرویس VPN رایگان ثبت نام می کنید یا یک VPN خریداری می کنید، برخی از اطلاعات شما ثبت می شود. این می تواند آدرس IP شما، آدرس ایمیل یا اطلاعات پرداخت شما باشد. با این حال، نیازی به نگران شدن نیست چون این اطلاعات را به شخص ثالث نشان نخواهند داد. برای اکثر کاربران که فقط می خواهند از اطلاعات حساس محافظت کنند و سطح حریم خصوصی آنلاین را افزایش دهند،پس مشکل بزرگی نیست.

۳٫ سرویس های VPN حفظ حریم شخصی شما را حفظ میکنند

شما باید به یاد داشته باشید که ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی آنلاین دو چیز متفاوت است. همانطور که در بالا ذکر شد، خدمات VPN به شما کمک نمی کند هویت خود را کاملا مخفی کنید. با این حال، سرویس های VPN می تواند در حفاظت از حریم شخصی شما کمک کند و فعالیت های آنلاین خود را از مجرمان اینترنتی یا سازمان های دولتی پنهان کنید. هنگام اتصال به اینترنت از طریق یک سرویس VPN، تمام ترافیک از طریق یک تونل خصوصی رمزگذاری می شود. فعالیت های آنلاین شما کاملا خصوصی است. هیچ کس نمیتواند بداند که شما چه میکنید.

۴٫ بسیاری از سرویس دهنده های VPN سرور شخصی ندارند

کاربران فکر می کنند که ارائه دهندگان VPN باید سرورها و شبکه های خود را برای ارائه خدمات VPN اجرا کنند. این درست نیست! بسیاری از شرکت ها تصمیم می گیرند سرورهای شرکت های هاستینگ را اجاره کنند و سرورهای VPN را برای فروش به مشتریان راه اندازی کنند. با این کار، شرکت های هاستینگ نگهداری سرورها و شبکه ها را به دست دارند، با این حال، لازم نیست نگران باشید زیرا امنیت آنلاین شما را به خطر نمی اندازد.  
5 حقیقت درباره VPN که باید بدانید

5 حقیقت درباره VPN که باید بدانید

۵ حقیقت درباره VPN که باید بدانید

۵٫ برخی از سرویس های VPN اطلاعات کاربران را می فروشند

بسیاری از شرکت ها خدمات رایگان ارائه می دهند و سپس اطلاعات را از کاربران جمع آوری می کنند و آنها را به سایر شرکت ها می فروشند. بنابراین، هنگام انتخاب یک سرویس VPN برای استفاده بهتر است ارائه دهنده VPN قابل اعتمادی برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی شما پیدا کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از نایس VPN میباشد.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن