VPN ها ابزار خوبی برای حفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت و تغییر ای پی در فضای مجازی است ، اگر شما فکر میکنید که کارایی وی پی ان فقط به همین موارد است سخت در اشتباه هستید.آزادی در فضای مجازی ، گرفتن بیط چارتر ارزان ، تماشای فیلم در تلوزیون های هوشمند و ده ها مورد دیگر وجود دارن که به وسیله وی پی ان می توانید انجام دهید.VPN چیست ؟ وی پی ان در واقع مسیریابی شما را در اینترنت در فاصله ی دور انجام می دهد ، یعنی اینکه شما را به یک سرور و کامپیوتر در یک کشور دیگر متصل میکند و این کار باعث تغییر ای پی شما میشود . هیچ کسی ، حتی ISP سرویس دهنده شما قادر نخواهد بود که بتواند شما را رصد کند و ببیند چه کاری انجام میدهید و اگر بخواهد که پیگیر شما بشود چیزی بدست نخواهد اورد جز IP کشور دیگری که از طریق VPN به آن متصل شده اید . به همین دلیل است که شما می توانید با خیال راحت از وی پی ان استفاده کنید.در هنگام استفاده از VPN تمام داده های شما اعم از اطلاعات دریافتی و فرستاده شده رمز گذاری میشود ، حال اگر کسی بتواند مسیر داده های شما را پیدا کند قادر به خواندن آن ها نخواهد بود چون به شدت رمزگذاری شده اند.

۴ چیز جالب برای استفاده VPN

۱ – دسترسی به سایت های مورد علاقه خود 

یک VPN به شما کمک میکند که به سایت هایی که در منطقه خود دچار ختلال و سانسور از طرف دولت مردان شده است به راحتی دسترسی پیدا کنید.

 

این باعث تعجب است که بعضی از کشورها مانند ایران و چین و کره و …. دچار محدودیت و استفاده از اینترنت می باشند و اکثر شبکه های اجتماعی و سایت های سیاسی دچار سانسور هستند.حال اگر شما به یکی از این کشورها سفر کنید و بخواهید از شبکه های مجازی مورد علاقه خود استفاده کنید شما احتیاج به VPN دارید تا بتوانید به طور آزادانه به وب گردی خود بپردازید.

 ۲ – صرفه جویی در بلیط هواپیما ، اجاره هتل و کرایه ماشین

آیا می دانستید که یک VPN میتواند در تهیه هتل های ارزان و بلیط های چارت به شما کمک بسزایی کنند ؟

شما شاید در این فکر باشید که با پاک کردن کش و کوکی های مرورگر خود یا در حالت ناشناس بتوانید در کشورهای دیگر بلیط ارزان بدست آورید ، پس باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید چون قیمت ها در کشورهای مختلف متفاوت می باشد. حال شما می توانید با  استفاده از VPN کشور مورد نظر خود آی پی خود را به آی پی آن کشور تغییر دهید و با خیال راحت به خرید بلیط ارزان بپردازید.

۳ – دانلود و آپلود فایل ها به صورت ایمن

به اشتراک گذاشتن فایل های P2P (نظیر به نظیر) دلایل امنیتی دارد مانند توزیع نرم افزارهای open source و یا فیلم های عمومی و یا به اشتراک گذاشتن فایل های بزرگ و حجیم از طرف ips ها منع شده و قادر به انجام این کار نخواهید بود و شما شوکه می شوید که سرعت دانلود ، سرعت آپلود و وب سایت های به اشتراک گذاری فایل محدود شده اند. اما ممکن است که IPS شما یک مورد بد نباشد و تمام کاربران در یک منظقه می توانند به راحتی آی پی های یکدیگر را ببینند و این یک تهدید امنیتی و سایبری برای شما خواهد بود و شما یقینا همچین چیزی را دوست نخواهید داشت.

 

بنابراین شما به وسیله یک VPN می توانید از روش P2P بدون استفاده از ISP خود استفاده کنید و در یک زمان مشخص باقی بمانید . VPN باعث می شود که IP شما عوض شده و تمام ترافیک شما رمزگذاری شود و هیچ کسی نتواند آن را ردیابی و کنترل کند.

 

۴ – نگران امنیت wifi عمومی نباشید

چندین بار این هشدار را شنیده اید که در مکان های عمومی به راحتی از وای فای استفاده نکنید چرا که اطلاعات شما به راحتی قابل کنترل می باشد ، پس به راحتی و خیال آسوده به wifi هایی که در مکان های عمومی مانند هتل ها ، رستوران ها ، مترو ، فرودگاهها وجود دارد متصل نشوید.

 

درست است که wifi های عمومی دارای امنیت و هیچ گونه حفاظی نیستد ، به همین دلیل یک هکر جوان میتوان با اتصال به wifi بدون نقطه رمزگذاری یک hotspot بین خود و شما ایجاد کند و حال شما در حال چک کردن حساب کاربری خود و یا خرید آنلاین هستید میتواند اطلاعات شما را به سرقت ببرد. بنابراین برای حفظ امنیت خود هنگام اتصال به wifi های عمومی از یک وی پی ان قدرتمند مانند نایس وی پی ان استفاده کنید و برای خرید vpn متوانید به سایت ما مراجعه کنید. در صورت استفاده از VPN داده های شما رمزگذاری شده و حتی هکرها هم نمی توانند به داده های شما دسترسی پیدا کنند.

 

#جلوگیری از هک شده

#وی پی ان عمومی

#اشتراک گذاری VPN

#خرید وی پی ان معتبر

#هک و امنیت

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن