۳ مزیت استفاده از VPN بر روی روتر

آیا شما درباره امکان تنظیم VPN خود در روتر خود شنیده اید؟ اگر چنین است، آیا می دانید چگونه این ارتباط اینترنتی شما به نفع شما خواهد بود؟ در اینجا ۳ مزایای اصلی این کار را برایتان خواهیم گفت …

۱٫ از تمام دستگاه های خود محافظت کنید

هنگامی که یک VPN را روی روترتان نصب میکنید، اساسا مطمئن شوید که هر دستگاهی که به روتر متصل میشود توسط VPN پوشش داده میشود.
این خبر خوبی برای افرادی است که دائما آنلاین هستند. ببینید، بیشتر معتبرترین ارائه دهندگان خدمات VPN تعداد دستگاههایی را که می توانید از هر حساب استفاده کنید را محدود می کند. هنگامی که یک VPN را روی روتر خود نصب میکنید، مجبور نیستید درباره این محدودیت نگران باشید. روتر خود تنها برای یک دستگاه حساب می شود، اما شما قادر خواهید بود از حفاظت VPN به تمام دستگاه هایی که به فای شما متصل هستند ارائه دهید.

۲٫ از دستگاه های IoT خود محافظت کنید

به طور کلی، ما از بسیاری از دستگاه هایی استفاده می کنیم مانند smartwatch، خانه های هوشمند، لوازم جانبی متصل شده یا هر چیزی است که به طور کامل نیاز به اتصال به اینترنت دارد. این دستگاه ها به شما اجازه نمی دهد که زیاد آنها را پیکربندی کنید و همچنین گزینه “دانلود برنامه” را از هر نوع فروشگاهی ندارید. برای همین با VPN بر روی روتر نصب شده میتوانید این مشکل را حل کنید.

۳٫ دسترسی به محتوای جغرافیایی محرمانه در دستگاه های بدون VPN

آیا شما یک تلویزیون هوشمند دارید که می خواهید کانال های geoblocked را تماشا کنید، اما نمی دانید چگونه VPN خود را روی آن پیکربندی کنید؟ نگران نباشید، این مشکل بسیاری از مردم است. دستگاه هایی که برنامه های آماده شده VPN ندارند، نیاز به نوعی از ویژگی های تکنولوژی دارند تا VPN بتواند روی آنها کار کند. با VPN بر روی روتر نصب شده میتوانید این مشکل را نیز حل کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن