۳ روش برای افزایش امنیت PayPal

هکرها این روزها بسیار خلاق هستند؛ در واقع واقعا خلاقانه است که حملات آنها چند برابر شده است. بدافزار جدیدی برای دو نفر برای یک رایانه و فیسبوک پی پال کشف شده است، و کمی ترسناک است. با ما همراه باشید تا چگونگی جلوگیری از هک شدن و افزایش امنیت پی پال را برایتان بازگو کنیم.

همه ما در مورد ransomware شنیده ایم، این نوع از نرم افزارهای مخرب است که فایل های شما را رمزگذاری می کنند تا زمانی که مبلغ مبالغی را به مهاجم پرداخت کنید. معمولا مهاجم درخواست پرداخت در cryptocurrency میکند ، از آنجایی که برای کسی دشوار است که معامله را به هر فردی ردیابی کند.

در حال حاضر، MalwareHunterTeam یک تروجان جدید را، که هنوز در حال توسعه است، کشف کرد، که شامل رمزگذاری ransomware با یک حمله فیشینگ به طور منظم است. بدافزار مورد نظر بعد از یک حساب پی پال قربانی می رود. همانطور که با هر نوع ransomware معمولی، داده های شما رمزگذاری می شوند و شما با یک پنجره باز می شود که به شما می گوید که فایل های شما رمزگذاری شده اند و از شما درخواست پرداخت جریمه می کنند.

در اینجا چند نکته وجود دارد برای افزایش امنیت Paypal که باید دنبال کنید:

۱٫ از Anti-Malware استفاده کنید. همیشه از نرمافزار ضد نرم افزارهای مخرب استفاده کنید تا از دستگاههایتان محافظت کنید. اطمینان حاصل کنید که ضد تروجان خود را به روز رسانی کنید تا زمانی که بهروزرسانی در دسترس همه نرمافزارهای جدید قرار گرفته باشد.

۲٫ فراموش نکنید نرم افزار رایگان منطقی نیست ! هیچ چیز مانند نرم افزار رایگان وجود ندارد (توجه داشته باشید: رایگان به معنای منبع باز نیست). باید جایی در اختیار داشته باشید و اگر این پول شما نیست، این اطلاعات شماست. فقط نرم افزار را از برنامه های معتبر و قابل اعتماد دانلود کنید.

۳٫ با استفاده از یک VPN رمزگذاری اطلاعات خود را و اتصال خود را با یک شبکه خصوصی مجازی امن کنید. این یک سطح امنیتی است که شما نیاز دارید. VPN همچنین پرداخت های آنلاین شما را تامین می کند؛ در واقع، ما یک بررسی کلی از بهترین VPN ها برای PayPal داریم که واقعا پیشنهاد می کنم به آن نگاه کنید. من پیشنهاد می کنم از یک ارائه دهنده معتبر و قابل اعتماد VPN، مانند NiceVPN، برای تضمین تجربه خرید VPN خود استفاده کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن