۳ دلیل برای اینکه شما برای امنیت نیاز به VPN دارید

اگر میخواهید وب را به طور ایمن و خصوصی مرور کنید، یک شبکه خصوصی مجازی ( VPN ) یک ابزار ضروری در این عصر نظارت دیجیتال است. اساسا، یک تونل امن و رمزگذاری شده برای تمام ترافیک و ارتباطات شما را که از طریق آن هدایت می شود ایجاد می کند و همچنین آدرس IP واقعی خود را با اختصاص دادن یک نام جدید، پنهان می کند .

۱٫ ایمنی عمومی Wi-Fi

در حالی که شبکه های Wi-Fi عمومی – مانند آنهایی که در فرودگاه ها و کافه ها استفاده می کنند – اجازه می دهد که ما در حال حرکت باقی بمانیم، آنها در حقیقت بسیار امن هستند. با استفاده از VPN، شما می توانید تمام اتصال خود را از پایان به پایان استفاده برای استفاده امن از شبکه های عمومی Wi-Fi انجام دهید.

۲٫ Torrenting ناشناس

اگر شما یک torrenter هستید، مهم است بدانید هنگامی که یک تورنت از انتخاب شما را دانلود میکنید، آدرس IP و موقعیت مکانی آن برای هر پیمانی قابل مشاهده است. علاوه بر این، ISP شما همچنین قادر خواهد بود که فایل های مورد نظر شما را دانلود و / یا SEED کند ، یعنی دیر یا زود متوجه نقض حق نسخه برداری خواهید شد . با استفاده از VPN، شما می توانید آدرس آی پی خود را به هر مکان دیگری در جهان برای تجربه تورنتینگ ناشناس تغییر دهید .

۳٫ خرید آنلاین امن

دوست داری خرید آنلاین کنی ؟ شما می توانید به راحتی همه ی این پیشنهادات را مشاهده کنید و آنچه را که می خواهید درست در آستان شما تحویل داده شود. با این حال، اگر پرداخت آنلاین را بدون حفاظت کافی انجام دهید ، اطلاعات کارت اعتباری شما در معرض سرقت هویت و دیگر فعالیت های غیر قانونی است. با استفاده از یک VPN اطمینان حاصل خواهد کرد که معاملات شما توسط هر کسی مورد توجه قرار نگیرد، بنابراین شما می توانید در مورد خرید خود با آرامش کامل فکر کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن