18 روش برای استفاده از VPN خود

۱۸ روش برای استفاده از VPN خود

18 روش برای استفاده از VPN خود

18 روش برای استفاده از VPN خود

بنابراین ، شما تعجب می کنید که بهترین استفاده از VPN چیست و در نهایت به این کیک یک صفحه تبدیل می شوید. خوشبختانه ، این تنها مکانی است که باید در آن باشید. در زیر ، ما تقریباً تمام راه های استفاده ی برتر VPN را که ممکن است فکر کرده باشید – حتی برخی راه ها هم که فکر نکرده باشید تا حلا می پردازیم. ما با مقدمه ای مختصر در مورد نحوه کار واقعی VPN شروع خواهیم کرد و سپس به یک سری از بهترین کاربردها برای VPN خواهیم پرداخت. ما فکر می کنیم این کار خوبی است که نه تنها بدانید کاری انجام می دهد ، بلکه چگونه آن را انجام می دهد. به زبان ساده ، یک VPN با رمزگذاری تمام اطلاعات شما و ارسال آن از طریق “تونل” به مقصد کار می کند. این کار را با هدایت مجدد اتصال اینترنت از سرورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) به سرویس گیرنده خود ، انجام می دهد. چشمگیرترین VPN ها هزاران سرور در سراسر جهان دارند – ارائه دهنده رتبه برتر ExpressVPN ما ، به عنوان مثال ، دارای حدود ۳۰۰۰ سرور در ۹۴ کشور است. این بدان معناست که نه تنها می توانید اطمینان حاصل کنید که همه داده های شما رمزگذاری شده و ایمن هستند ، بلکه می توانید به طور مجازی خود را تغییر مکان دهید و گویی در وب بگردید گویی واقعاً در آن کشورها هستید. استفاده از رمزگذاری امن VPN همچنین به شما امکان می دهد ناشناس مرور کنید و به طور کلی هنگام آنلاین تجربه خصوصی بیشتری داشته باشید – و چه کسی این را نمی خواهد؟ بنابراین ، برگه ها را به بالا مرور کنید یا به قسمت بالا بروید تا در مورد همه محبوب ترین – و برخی از موارد غیرمعمول – استفاده از VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید.

از هویت خود محافظت کنید

وقتی بیشتر مردم به VPN فکر می کنند ، قبل از هر چیز – و البته با دلیل کافی – به فکر راه حل حفظ حریم خصوصی می افتند. استفاده اصلی VPN اصلی برای محافظت از کاربر و داده های وی است ، و اطمینان از استفاده ایمن از اینترنت را در هر فعالیتی ایجاد می کند. یک عنصر اصلی VPN رمزگذاری سخت است – معمولاً AES- 256 یا بهتر – و این بدان معنی است که آخرین باری از ترافیک ارسال شده از طریق VPN برای هرکسی که آن را رهگیری کند قابل خواندن نیست. این رهگیر ممکن است به سادگی ISP شما باشد که سعی در محدود کردن استفاده از اتصال آنها دارد یا ممکن است یک فرد یا برنامه مخربی باشد که قصد سرقت اطلاعات شما را دارد. VPN با استفاده از “تونلی” که از دستگاه شما شروع می شود و به مقصد شما ختم می شود مانند یک شبکه اجتماعی جغرافیایی مسدود شده یا بانکداری آنلاین شما از خطرات احتمالی جلوگیری می کند. بین دستگاه و مقصد شما مکانی است که داده های شما در معرض خطر است ، بنابراین VPN با رمزگذاری داده ها و مسیریابی اتصال از طریق سرورهای خود ، پوشاندن آدرس IP و سایر اطلاعات شناسایی ، این امر را از بین می برد. در واقع ، VPN اطلاعاتی را که می تواند شما یا دستگاهتان را به فعالیت شما در وب مرتبط کند حذف یا رمزگذاری می کند. این یک برای پس گرفتن حریم شخصی شخصی آنلاین شماست.

جریان محتوای مسدود شده جغرافیایی

تماشای تلویزیون از طریق سرویس های پخش آنلاین اکنون یک امر عادی است و اگرچه انتخاب بیش از هر زمان دیگری وجود دارد ، VPN می تواند گزینه های سرگرمی شما را بی اندازه گسترش دهد. این استفاده از VPN برای کسانی که در مسافرتهای تعطیل یا کاری هستند و همچنین برای شرایط های خاص عالی باشد. سرویس هایی مانند Netflix دارای کتابخانه های مختلف محتوایی برای مشترکان در مناطق مختلف هستند ، به این معنی که هیچ کس در واقع نمی تواند همه چیز را تماشا کند – همیشه مجموعه ها یا فیلم هایی در کشور شما مسدود می شوند. با این حال ، با Netflix VPN ، شما می توانید به یک سرور در یک کشور خاص متصل شوید و Netflix با ارائه خدمات به شما در کتابخانه آن منطقه پاسخ خواهد داد. سایر خدمات – مانند BBC iPlayer یا Hulu – فقط در کشورهای خاص در دسترس مردم است ، در حالی که سایر کشورها اصلاً مجاز به دیدن چیزی روی آنها نیستند. باز هم ، یک VPN جریان دار می تواند به شما دسترسی پیدا کند. البته یک نکته ای وجود دارد – همه سرویس های پخش جریانی به طور مداوم در تلاشند تا استفاده از VPN را متوقف کنند و تنها بهترین ها در واقع می توانند کاربران را به هر آنچه می خواهند دسترسی دهند. خوشبختانه ، برخی از سرویس های VPN سریع وجود دارد که به طور مداوم جلوتر از منحنی قرار می گیرند و می توانند شما را به تماشای هر آنچه که می خواهید ، در هر کجا که هستید برسانند. به بقیه لیست در پست های بعدی می پردازیم.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن