18 روش برای استفاده از VPN خود قسمت دوم

۱۸ روش برای استفاده از VPN خود قسمت سوم

18 روش برای استفاده از VPN خود قسمت سوم

18 روش برای استفاده از VPN خود قسمت سوم

 مکان GPS خود را جعل کنید

در حالی که این استفاده از وی پی ان به اندازه دیگران شناخته شده نیست – و برای همه مفید نخواهد بود – جعل موقعیت GPS شما را می توان با VPN بسیار قابل اعتماد کردبه عنوان مثال ، اگر می خواهید یک مکان جعلی GPS برای Pokemon GO بدست آورید ، باید VPN را با برنامه جعل GPS ترکیب کنید یا از Surfshark استفاده کنید ، تنها VPN با ابزار تعویض GPS داخلی. به عنوان بهترین  وی پی ان جعلی GPS ، Surfshark عملکرد جامع VPN را با یک جعل کننده GPS در Android ترکیب می کند ، بدین معنی که برای تغییر مکان خود نیازی به اعتماد به شخص ثالث ندارید. هر چند این فقط برای Pokemon GO نیست می تواند بسیار مفید باشد تا اطمینان حاصل کنید که مکان دقیق شما توسط هیچ تعداد برنامه ای ردیابی نمی شود.

با نصب وی پی ان در هزینه ها صرفه جویی کنید

بیشترین مورد رایج در بین بازرگانان اجاره ماشین و بلیط هواپیما است ، ارائه قیمت های مختلف بسته به مکان شما و آنچه که جستجو کرده اید بیشتر از آن است که فکر کنید. اگر به فکر خرید یک محصول دیجیتالی هستید – اعم از این که Microsoft Office باشد یا یک بازی از Steam – یک لحظه وقت برای بررسی قیمت ها از سراسر جهان ممکن است پول خوبی را برای شما صرفه جویی کند. معمولاً به آنهایی که در کشورهای کم درآمد هستند ، قیمت ارزان تری ارائه می شود ، اما همیشه اینطور نیست. در عمل این فرآیند اغلب بیشتر آزمایشی است و خطا نسبت به علم دقیق ، بنابراین داشتن وی پی ان با تعداد زیادی سرور در سراسر جهان ارزش سرمایه گذاری را دارد و در نهایت می تواند هزینه های خود را صرفه جویی کند. این نیز به منافع قبلی جلوگیری از ردیاب پیوند می خورد. اگر چندین بار بدون خرید کالایی را جستجو کرده اید ، فروشنده غالباً قیمت را تورم می کند تا شما را ترغیب کند زودتر از این خرید کنید – این امر معمولاً در بلیط هواپیما دیده می شود ، اما در مورد سایر محصولات چنین چیزی دیده نمی شود. با VPN ، قیمت واقعی را مشاهده خواهید کرد و به طور بالقوه پس انداز جدی می کنید.

 از دستگاه های تلفن همراه خود محافظت کنید

اگر در یک ارائه دهنده خوب ثبت نام کنید ، فقط VPN Windows دریافت نخواهید کرد – تقریباً همه سرویس های با کیفیت بالا برنامه هایی برای Android و iOS دارند و حتی بعضی ها هنوز از BlackBerry پشتیبانی می کنند. با استفاده از وی پی ان در دستگاه تلفن همراه خود ، می توانید هم در خانه و هم در خارج از منزل محافظت کنید ، و با توجه به دستگاهی که بیشتر به Wi-Fi عمومی متصل خواهید شد ، احتمالاً تلفن شما خواهد بود ، این یک تصمیم منطقی است. تمام وی پی ان های پیشنهادی ما حداقل پنج اتصال همزمان را امکان پذیر می کند ، بعضی از آنها تا ۱۰ و در موارد نادر اتصال نامحدود را ارائه می دهند. بنابراین ، اگر دستگاه های زیادی دارید که می خواهید ایمن باشید ، اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده انتخابی شما می تواند اتصالات همزمان کافی برای نیازهای شما را ارائه دهد.

موارد استفاده از VPN: از محدودیت ISP خودداری کنید

برای کسانی که کنترل بر ارائه دهنده اینترنت خود ندارند – دانش آموزان ، کسانی که با والدین زندگی می کنند یا اجاره هایی که خدماتشان برای آنها فراهم شده است – VPN می تواند تنها راه دسترسی به محتوای محدود باشد. در حالی که ابزارهای کنترل والدین مسلماً جای خود را دارند ، برای بسیاری از آنها زمانی تحمیل می شوند که واقعاً حق ندارند. ما همچنین فقط در مورد محتوای بزرگسالان صحبت نمی کنیم – این کنترل ها اغلب در سانسور سنگین عمل می کنند و به طور منظم سایت های بی گناه را مسدود می کنند. همچنین ، آنها می توانند خریدهای درون برنامه ای را محدود کرده و مدت زمان صرف شده در وب و زمان را محدود کنند. بخش دیگری از وب که معمولاً توسط ISP مسدود می شود بدون توجه به اینکه تحت کنترل والدین هستید یا خیر ، سایت های تورنت است. ما به هیچ وجه استفاده از تورنت را برای بارگیری محتوایی که قوانین کپی رایت را نقض می کند رد نمی کنیم ، اما برای استفاده قانونی ، VPN ها می توانند به شما امکان دسترسی به سایت ها و سرویس های تورنت را بدهند. دلایل شما برای اینکه بخواهید محدودیت های ISP را دور بزنید – و به شرطی که از نظر قانونی مجاز باشید – هر VPN راهی ساده برای دسترسی به اینترنت بدون سانسور است که دیگران می توانند مشاهده کنند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن