18 روش برای استفاده از VPN خود قسمت دوم

۱۸ روش برای استفاده از VPN خود قسمت دوم

18 روش برای استفاده از VPN خود قسمت دوم

18 روش برای استفاده از VPN خود قسمت دوم

وی پی ان ها یکی از پرکاربرد ترین ابزار های دنیای دیجیتال هستند پس ضروریست تا با نحوه ی کارکرد آن ها آشنایی کاملی داشته باشیم پس با ما همراه باشید.

وقتی در خارج از کشور هستید به سایت های دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

دقیقاً مانند سرویس های پخش آنلاین ، بسیاری از سایت ها محتوای مختلفی را در اختیار کاربران کشورهای مختلف قرار می دهند. با این حال ، اگر در سفری هستید می خواهید به نسخه عادی خود دسترسی پیدا کنید ، اما با سایتی روبرو خواهید شد که ممکن است کاملاً متفاوت باشد – و احتمالاً به زبانی که شما صحبت نمی کنید. اگر VPN دارید ، این به سادگی قابل حل است با جابجایی مجدد اتصال شما ، مانند این که در خانه ظاهر می شوید و قادر خواهید بود مانند سحر و جادو به سایت آشنا خود دسترسی پیدا کنید. این امر به ویژه برای بانکداری آنلاین نیز مفید است. اگر در تعطیلات آخر هفته دور شده باشید و فراموش کنید که به بانک خود بگویید ، ممکن است با قفل شدن در حساب خود روبرو شوید. اگر این یک احتمال است ، پس با نصب وی پی ان شما به آی پی کشور خود متصل می شوید و کار های بانکی خود را انجام می دهید و وی پی ان شما را از بی پولی نجات می دهد.

بیشتر ورزش ها را زنده تماشا کنید.

اگر از علاقه مندان به ورزش هستید ، می دانید که تماشای مسابقات زنده خیلی زود گران می شود. با این حال ، با یک VPN و کمی تحقیق ، می توانید پول زیادی را پس انداز کنید – و شاید یک رویداد پرداخت(قبلا به این موضوع پرداخته شده است) به ازای هر بار پرداخت یک بار رایگان ببینید. این به دلیل این واقعیت است که برخی از مسابقات ورزشی در برخی از کشورها به صورت رایگان پخش می شوند ، در حالی که برای دیگران با پرداخت هزینه می شوند به عنوان مثال اگر به دنبال پخش جریانی Super Bowl هستید ، CBS در ایالات متحده و BBC در انگلیس آن را به صورت رایگان نشان می دهند. تنها کاری که باید انجام دهید اتصال به سرور یکی از آن کشورها و تماشای آن است. بعلاوه ، راهنمای تام تمام وقایع بزرگ و نحوه تماشای آنها را پایین می آورد ، بنابراین در جای دیگری از سایت برای کسب اطلاعات در مورد جریان ارزان تر (یا حتی رایگان) جریان بررسی کنید.

سرعت بازی های آنلاین خود را افزایش دهید

هنگامی که مردم در مورد VPN صحبت می کنند ، آنها اغلب ذکر می کنند که همه به جز بهترین ها ، ناگزیر سرعت اینترنت شما را کند می کنند. در هر صورت، همیشه صادق نخواهد بود. ISP شما ممکن است اتصال شما را “گاز (throttle)” کند ، به این معنی که اینترنت شما را در هنگام شناسایی فعالیت خاصی کند می کند – اغلب مواردی که از پهنای باند زیادی استفاده می کنند. مظنون اصلی بازی های آنلاین است. در حالی که همین اتفاق می تواند در هنگام تورنت یا پخش آنلاین رخ دهد ، اما در چنین شرایطی اتصال آهسته فاکتور نیست این که آیا هنوز در حال بازی CS: GO هستید ، به PUBG ، Apex Legends و Call of Duty نقل مکان کرده اید ، یا ترجیح می دهید دوستان خود را در زمین فوتبال دیجیتال تحقیر کنید نه اینکه با AK-47 به سر آنها شلیک کنید ، VPN می تواند اطمینان حاصل کند که اتصال شما پایدار و قابل اعتماد است و به شما کمک می کند تا حد ممکن روند پیروزی خود را حفظ کنید.

از ردیاب ها دوری کنید

سابقه داده و اینترنت شما فقط همین است – متعلق به شماست. کاملاً قابل درک است که بسیاری از مردم با این واقعیت که ISP ها درگیر هستند و دولت ها این داده ها را جمع می کنند و برای منافع خود استفاده می کنند کاملاً قابل درک است. اگرچه بسیاری ممکن است استدلال کنند که ردیابی دولت قانونی است ، اما تکنیک های مورد استفاده مانند یک قایق ماهیگیری تراول است. بله ، آنها ممکن است آنچه را که لازم دارند بگیرند ، اما ضعف زیاد است اگر می خواهید بدون جلب رضایت شما ، گرفتار شدن داده های خود در آن شبکه جلوگیری کنید ، VPN جواب می دهد. با این حال ، استفاده از ISP شما از داده های شما ممکن است خوشایند نباشد. در حالی که آنها قبلاً از اشتراک اینترنتی شما درآمد کسب می کنند ، بسیاری از آنها بسته اطلاعاتی خود را با فروش اطلاعات شخصی کاربران به تبلیغ دهندگان اضافه می کنند. اگر می خواهید از تبلیغات هدفمند خودداری کنید و کمی آزادتر باشید و بدون داشتن برگه هایی از افراد ، در جستجوی آنچه می خواهید ، استفاده از VPN می تواند این امر را محقق کند.  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن