دلایل متعددی وجود دارد که چرا ۱۲vpn امتیاز ۹ از ۱۰ را کسب کرده است، و چرا این سرویس به عنوان یکی از بهترین VPN های بازار امروز در نظر گرفته می شود. برای پی بردن به جزئیات این محصول حتما این پست را بخوانید. یکی از ویژگی های مهم این محصول تغییر سرور به صورت رایگان است. دارای سرورهای ژاپنی با نام سرویس ViscosityVPN است. شما برای نصب VPN نیاز به هیچ مهارت تکنیکی خاصی ندارید ، همچنین ۷ روز فرصت دارید در صورت عدم رضایت پول خود را پس بگیرید. البته این هفت روز نوعی دوره آزمایشی رایگان محسوب می شود و شما این سرویس فیلتر شکن را بدون هیچ ریسکی می توانید تست کنید زیرا در صورت عدم رضایت تمامی پولی که پرداخت کرده اید بازگردانده می شود. ۱۲vpn گزینه های زیادی را پیش روی مشتریان قرار داده است، از جمله ۷۹ دلار برای سرویس ۱۲ ماهه با IP ایالات متحده و ۱۱۹ دلار برای سرویس ۱۲ ماهه با IP جهانی. علاوه بر این موارد گفته شده یک انتخاب ساده ای نیز پیش روی شما قرار دارد، مشتریان ۱۲vpn می توانند بین سرویس های  Lite و Personal یکی را انتخاب کنند، که محدودیت های پهنای باند متفاوت موجب به وجود آمدن تفاوت های زیادی بین این دو سرویس شده است. اگر سرویس Lite را انتخاب کنید، ماهانه فقط از ۱۰ گیگابایت فضای داده می توانید استفاده کنید. اگر شما یک کاربر معمولی هستید، احتمال قوی با این محدودیت هیچ مشکلی نخواهید داشت، مخصوصا اگر از وای فای عمومی در خوابگاه، فرودگاه و… برای اتصال به اینترنت استفاده می کنید. در این صورت نسخه ی lite ایالات متحده قطعا به خوبی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود، چرا که اگر شما یک کاربر متوسط اینترنت باشید ۱۰ گیگابایت خیلی بیشتر از میزان نیاز شما خواهد بود.
نقد و بررسی 12vpn

نقد و بررسی ۱۲vpn

با این حال ، اگر شما بیشتر برای بازی آنلاین ، دانلود موسیقی و ویدیو، تماشای شبکه های آنلاین و خیلی از فعالیت های روزمره به اینترنت وصل می شوید، بنابرین نسخه ی personal جهانی یا ایالات متحده انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.
  • چه تفاوتی بین نسخه ی جهانی و ایالات متحده وجود دارد؟
مهم ترین تفاوتی که بین این دو گزینه وجود دارد مربوط به تعداد سرورها و تعداد کشورهایی است که این سرورها در آن مستقر شده اند. نسخه ی ایالات متحده شامل سرورهای زیر است: نیویورک، سیاتل، شیکاگو، کانزاس سیتی، فرمونت، سن خوزه، لس آنجلس، لاس وگاس اما سرورهای مربوط به نسخه ی جهانی وسیع تر بوده و شامل موارد زیر است: ایالات متحده آمریکا، بریتانیا (UK) ، ژاپن، فرانسه، آلمان، هلند
  • مزایای محصول ۱۲vpn
مهم ترین مزیت استفاده از سرویس جهانی این است که شما می توانید با سرویس ۱۲vpn به محتوای خاص سایت و شبکه ای که فقط در کشور ارائه دهنده قابل دسترسی است، دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال  BBC iPlayer صرفا با IP انگلیسی قابل استفاده است. ( بریتانیا یا UK: انگلیس و اسکاتلند و ویلز و شمال ایرلند) برخی بازی های آنلاین محبوب نیزوجود دارد که فقط با IP addresse ژاپنی می توان به آن ها دسترسی پیدا کرد. اگر شما نسخه ی جهانی را خریداری کنید، جهان در نوک انگشتان شما خواهید چرخید و ۱۲vpn به شما اجازه می دهد به سرویس هایی دسترسی داشته باشید که محدود به بخش های خاصی از جهان است. گرچه سایت این سرویس دارای پشتیبانی آنلاین از مشتریان نیست اما تجربه ثابت کرده که همیشه خیلی سریع به ایمیل های مشتریان پاسخ داده می شود. هیچ مشکلی در زمینه ی سرعت و قابل اطمینان بودن این سرویس وجود ندارد. این خلاصه ای از نتیجه گیری ما از نقد و بررسی سرویس ۱۲vpn بود، می توانید این سرویس را خریداری کرده و خود این ها را تجربه کنید. لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن