۸٫ از چت صوتی خصوصی و ایمن لذت ببرید

آیا می خواهید مکالمات آنلاین شما مورد توجه واقع نشوند؟ در حالی که برخی از برنامه های گپ دارای رمزگذاری داخلی هستند (مانند WhatsApp) ، برنامه های بدون صدا (VOIP) معمولاً با این ویژگی همراه نیستند. یک VPN می تواند با این کار مقابله کند. اگر از Skype یا گفتگوی Google Hangouts استفاده می کنید ، با فعال کردن VPN شما اطمینان حاصل می شود که هر مکالمه آنلاین بین شما و طرف های دیگر حفظ می شود. در بالا به این نکته اشاره می کنیم که اگر در یک رژیم سرکوبگر زندگی کنید ، این امر به ویژه ارزشمند خواهد بود. توجه داشته باشید که هرگونه کاهش سرعت اعمال شده توسط VPN می تواند باعث شود Skype از تماس های خود کم شود ، آن را کم کیفیت می داند. این به تازگی برای من اتفاق افتاده است ، بنابراین مگر اینکه در مورد چیزی که دارای حساسیت قابل توجهی است صحبت کنید ، مطمئناً بهترین کار این است که VPN خود را برای گفتگوهای Skype غیرفعال کنید.

یا به سادگی از سرویس دیگری کاملاً استفاده کنید.

 

۹٫ تحقیقات حساس کامل و بدون دخالت

انواع بسیاری از تحقیقات را می توان “حساس” در نظر گرفت. در ادامه برخی از نکات اولیه ، اگر دولتی مظلوم دارید ، تحقیق درباره فعالیت آنها ممکن است توجه شما را به خود جلب کند. همانطور که ممکن است به دنبال مطالب یا فیلم های سانسور شده باشید. برعکس ، اگر شغلی دارید و می خواهید کیفیت رقبای خود را ارزیابی کنید ، حفظ خصوصی فعالیت شما مانع از ادامه فعالیت آنها  می شود. با نصب و فعال سازی VPN ، می توانید خود را از مشاهده محافظت کنید. ارزش انتخاب سرور در یک مکان امن و دوردست را دارد. اگر نگران این هستید که VPN چه اطلاعاتی را نگه می دارد ، نگاه ما به ورود به VPN باید جواب شما را بدهد.  

۱۰٫ استفاده از VPN برای تورنت (فعالیت خود را حفظ کنید)

در حالی که شبکه همتایان BitTorrent به عنوان یک وسیله اصلی دزدی نرم افزار و سرقت کپی رایت شناخته شده است ، واقعیت این است که آنقدر توسط خدمات قانونی استفاده می شود که ممنوع نیست. بازی های آنلاین برای بارگیری به روزرسانی ها از شبکه P2P استفاده می کنند. ویندوز ۱۰٫ اما شما مشروط به تورنت بودن هستید یا نه ، باید بتوانید این کار را با حفظ حریم خصوصی و امنیت انجام دهید. ابزارهایی مانند PeerGuardian قرار است سهام تورنت شما را ایمن نگه دارند اما می توانند اثر کندی آن را کاهش دهند. با نصب VPN می توانید تورنت های خود را خصوصی نگه دارید. VPN های مختلف با توجه به BitTorrent قوانین خاص خود را دارند و شما ممکن است دریابید که خدمتی که به طور خاص برای کاربران BitTorrent تهیه کرده است مناسب تر از یک VPN عمومی است. با این حال ، این شما را از مخفی نگه داشتن کرم ها و سایر انواع بدافزار محافظت نمی کند. برای محافظت از خود در اینجا ، مطمئن شوید که از یک مجموعه آنتی ویروس با کیفیت خوب استفاده می کنید.  

۱۱٫ همکاری کاملاً خصوصی

غالباً برای همکاری ، درایوهای ابری و ابزارهای چت گروهی می توانند هدف هکرها ، سارقان کپی رایت و حتی آژانس هایی باشند که در جاسوسی های صنعتی مشغول به کار هستند. بنابراین این یک آرامش است که یک VPN برای رمزگذاری ارتباطات داده شما و محافظت در برابر این خطرات به کار می رود. از نظر همکاری ، اطمینان از اینکه اعضای دیگر تیم شما نیز از VPN استفاده می کنند ، اطمینان دارند! این حتی شامل اتصال به صندوق پستی ایمیل شماست (مشتری های ایمیل رمزگذاری شده نیز در دسترس هستند و شبکه های اجتماعی ، حتی درایوهای ابری شما).      

برای  خرید اشتراک وی پی ان (VPN) پرسرعت کلیک کنید

   
   
 
     
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن