۵٫ نحوه صرفه جویی در هزینه های پرواز با VPN

این فقط اقامت در شهرهای دیگر نیست که می توانید با VPN در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در صورت خریداری از کشور دیگری ، بلیط هواپیما نیز می تواند ارزانتر باشد. در حالی که مکان های عزیمت و مقصد یکسان هستند ، کشوری که وب سایت فروشنده بلیط را مشاهده می کنید با استفاده از VPN قابل تغییر است.
در یک مثال ، قیمت همان بلیط هواپیما از طریق آدرس IP نروژ ارزان تر از طریق IP مالزی بود.
با توجه به هزینه بلیط هواپیما ، صرف چند دقیقه به دنبال صرفه جویی قابل توجهی ، ارزش وقت شما را دارد. برای جزئیات بیشتر نگاه ما به صرفه جویی در هزینه های پرواز با VPN را مشاهده کنید.  

۶٫ به طور خودکار همه چیز را رمزگذاری کنید

این ممکن است چیزی از برخی از فیلم های جرایم سایبری یا نمایش تلویزیونی به نظر برسد ، اما یک مشتری VPN در رایانه شخصی یا موبایل شما واقعاً می تواند داده های شما را با وب سایت ها و سرورهای از راه دور رمزگذاری کند. در واقع ، هر فعالیت آنلاین که با یک برنامه VPN انجام دهید و به یک سرور متصل شوید رمزگذاری می شود. در واقع ، یک تونل ایمن و خصوصی ایجاد شده است تا بتوانید داده های خود را از طریق آن ارسال کنید. به این ترتیب امنیت Wi-Fi عمومی فراهم می شود و چگونه می توان داده ها و فعالیت مرور را از چشم سانسور دولت حفظ کرد. هر سرویس VPN یک برنامه مشتری ارائه می دهد. از این طریق سرور مورد نظر خود را انتخاب می کنید و به آن متصل می شوید. تمام فعالیت های اینترنتی از طریق شبکه خصوصی مجازی هدایت می شوند و از حفظ حریم خصوصی و امنیت اطمینان می کنند. حتی اگر داده های شما رهگیری شوند ، این چیزی برای هکر نخواهد بود. برای ایجاد امنیت بیشتر ، ممکن است استفاده از سوئیچ kill VPN را نیز در نظر بگیرید.  

۷٫ بهبود سرعت بازی های آنلاین

این که آیا شما در MMORPG در حال کشف برخی از قلمروهای فانتزی دیوانه وار هستید ، با نازی ها در جدیدترین FPS آنلاین می جنگید ، یا فقط منتظر هستید که حریف شما به نوبت بعدی خود را در تمدن بصورت آنلاین بگذارد ، یک احتمال بسیار قوی وجود دارد که ISP شما در حال پرتاب بازی های آنلاین باشد. داده ها. این عادلانه نیست و معمولاً برای ارائه خدمات یکنواخت به همه کاربران انجام می شود. اما چگونه می توانید بر این مسئله غلبه کنید؟ خوب ، از VPN می توان برای پنهان کردن این واقعیت که بازی های آنلاین را انجام می دهید استفاده کرد. با این حال ، این نکته همراه با احتیاط است. شما باید اطمینان حاصل کنید که سرور VPN که از آن استفاده می کنید در این نزدیکی هست و توانایی تحمل بار را دارد. (بیشتر مشتری های VPN نشان می دهد که سرور انتخابی شما هر زمان که باشد شلوغ است). در غیر این صورت ، شما می توانید با مشکلات سرعت و پهنای باند روبرو شوید و این تمرین را کمی بی معنی جلوه دهید!        
   

برای خرید اشتراک وی پی ان (VPN) پرسرعت کلیک کنید.

 
 
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن