netflix اعلام کرده که قرار است در سال ۲۰۱۶ ، ۳۱ برنامه ی تلویزیونی را نشان دهد که این تعداد دو برابر تعدادی است که در سال ۲۰۱۵ نمایش داده شد. این پلت فرم پخش محبوب قول داده که برنامه های تلویزیونی بیشتری با گلچینی از موضوعات کمدی و درام در سال ۲۰۱۶ نمایش خواهد داد. نتفلکیس با آغاز سال جدید قصد دارد ۱۰ فیلم بلند بیشتر نسبت به سال قبل، ۱۰ استندآپ ویژه (استندآپ نوعی برنامه ی تلویزیونی که در آن فردی در کافه یا جای دیگر مردم را سرگرم کند) ، ۱۲ مستند و ۳۰ نمایش برای کودکان را در شبکه ی خود نشان خواهد داد. در اینجا برخی از برنامه های تلویزیونی جدید که برای نمایش در سال ۲۰۱۶ تدارک دیده شده برای شما آورده ایم: Orange is the New Black یک نمایش کمدی – درام است که زندگی نژادها و جنسیت های مختلف در زندان را به تصویر کشیده و فصل ۴ آن برای نمایش در سال ۲۰۱۶ آماده شده است. • House of Cards فصل چهارم • Orange is the New Black فصل چهارم • Arrested Development فصل پنچم • Unbreakable Kimmy Schmidt فصل دوم • Sense8 فصل دوم • Daredevil فصل دوم • BoJack Horseman فصل سوم • Luke Cage شوی جدید • Fuller House شوی جدید • Judd Apatow’s Love شوی جدید • Peter Morgan’s The Crown شوی جدید • Baz Luhrmann & Shawn Ryan’s The Get Down شوی جدید
  • فیلم های جذاب و برنامه های تلویزیونی پربیننده ی netflix در سال ۲۰۱۶:
netflix همچنان به روند گسترش فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جذاب خود ادامه خواهد داد تا بینندگان را سرگرم کرده و آن ها را پای صفحه نمایش ها بند کند.
گسترش کشور های جدید Netflix در 2016

گسترش کشور های جدید Netflix در ۲۰۱۶

برخی از فیلم هایی که در سال ۲۰۱۶ در netflix می توان تماشا کرد شامل موارد زیر هستند : Crouching Tiger Hidden Dragon: The Green Legend War Machine Jadotville netflix همچنین قصد دارد لیست رسمی مربوط به عناوین جدید برنامه های خود را در ماه ژانویه سال ۲۰۱۶ عرضه کند.مطمئن باشید هرگاه این لیست منتشر شد ما در سایت خود آن را برای شما خواهیم آورد. netflix در کشورهای بیشتری گسترش یافته است. netflix برنامه ریزی بزرگی کرده که در سال ۲۰۱۶ در کشورهای بیشتری گسترش داشته باشد. نخستین پروژه ی پیش روی netflix گسترش در کشور رومانی می باشد. با توجه به محبوبیت جهانی netflix، این شبکه می تواند با سرویس پخش اصلی کشور رومانی یعنی TelekomTV رقابت کند. ( یا حتی بر آن غلبه کند.)، netflix رومانیایی درماه ژانویه سال ۲۰۱۶ راه اندازی می شود. netflix با مستقر کردن خود در تمامی مکان های بزرگ دنیا به دنبال گسترش روزافزون علاقه مندان خود در سراسر جهان می باشد. پس از اینکه این شبکه در سمپتامبر سال ۲۰۱۵ وارد کشور ژاپن شد، اعلام شد که این سرویس پخش بزرگ قصد دارد با آغاز سال ۲۰۱۶ با راه اندازی ۴ کانال محلی دیگر گسترش در قاره ی آسیا را آغاز کند. netflix به زودی در هنگ کنگ، کره جنوبی، تایوان و سنگاپور در دسترس خواهد بود. این شرکت برنامه ریزی کرده که در پایان سال ۲۰۱۶ طی انفجاری عظیم در ۲۰۰ کشور دنیا پایگاه داشته باشد. شبکه ی netflix شرق میانه آخرین پروژه ی گسترش netflix در پایان سال ۲۰۱۶ می باشد. کانال های جدید netflix، یک سرویس VPN قابل اعتماد: با ادامه ی گسترش netflix، کاربران با گزینه های انتخابی بیشتری برای خرید اشتراک مواجه هستند. درست مثل کانال های netflix فعلی، شما با استفاده از یک سرویس VPN قابل اعتماد می توانید به کانال های جدید این شبکه دسترسی داشته باشید. یک سرویس VPN به شما اجازه می دهد که هر نوع محدودیت جغرافیایی اعمال شده توسط netflix را دور بزنید، بنابرین شما می توانید تمامی برنامه هایی که در لیست نمایشی این شبکه آمده تماشا کنید. با طرح بین المللی گسترش نتفلکیس در سال ۲۰۱۶ به مشترکین وعده داده شده که برای سرگرم کردن آن ها در طول سال برنامه های تلویزیونی با کیفیت و تعداد بیشتری عرضه خواهد شد. برای اطمینان از اینکه اتصال سریع و ثابتی خواهید داشت، نیاز به خرید vpn دارید تا علاوه بر امن نگه داشتن اتصال خود بدون محدودیت و به صورت ناشناس وب گردی کنید. شما می توانید تمامی پست های مربوط به نقد و بررسی VPN های مختلف را که در سایت ما آورده شده بررسی کنید و بفهمید که کدام یک از این سرویس های بی شمار وی پی ان و کریو که در بازار جهانی موجود است، اتصال VPN با کیفیت بیشتری را عرضه می کند. ما یک سیستم امتیاز دهی به نام TrustPilot برای بخش نقد و بررسی سرویس های VPN تدارک دیده ایم تا به کاربران سراسر جهان کمک کند بهترین سرویس را که توسط اکثر افراد توصیه می شود از مواردی که کمتر می توان به آن ها اعتماد کرد تشخیص دهند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن