این خبر در پستی وبلاگی، توسط مدیر عامل و موسس این شرکت، جک کیتر، اعلام شد. در این پست، آقای کیتر از اصطلاحات هیجان انگیزی همچون «متحد شدن» و «همکاری» با AVG صحبت می‌کند. با این حال اتفاقی که افتاده است یک خریداری به تمام معنا است. قیمت فروش این شرکت ۴۰ میلیون دلار گزارش شده است به اضافه ۲۰ میلیون دلار دیگر که اگر این شرکت طی مدت مشخصی به هدف گذاشته شده دست پیدا کند پرداخت خواهد شد. کمی بعد از این خبر، HideMyAss ( HMA ) کاهش قیمتی در سرویس‌های یک ماهه VPN اش را اعلام کرد. قیمت این سرویس از ۱۱٫۹۵$ به ۹٫۹۵$ کاهش پیدا کرد. قیمت اشتراک‌های ۶ و ۱۲ ماهه تغییری نکردند. به وضوح معلوم است که این سیاست برای جذب کاربران بیشتر و دستیابی به هدف ۲۰ میلیون دلاری‌شان است. به طور تقریبی این شرکت ۲۵۰ هزار کاربر پرداخت‌کننده ماهیانه دارد و علاوه بر این، خدمات متنوعی برای ناشناس بودن و امنیت آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با تعداد کاربران فعلی این شرکت، این خریداری به ازای مبلغ شگفت‌انگیز ۱۶۰ دلار به ازای هر کاربر انجام شده است. در حالیکه این مبلغ خیلی بالا است ما فکر می‌کنیم که منطق پشت این تصمیم به دلیل دو طرفه بودن قیمت سرویس‌های پولی این شرکت است. مشتریان فعلی از خدمات این شرکت راضی هستند و به خرید از این شرکت ادامه خواهند داد. HideMyAss‌ میلیون‌ها کاربر رایگان دارد که از خدمات رایگان این شرکت استفاده می‌کنند و AVG با پایین آوردن قیمت سرویس‌ها در حال تلاش برای تبدیل این کاربران به کاربران پولی است. خود AVG گزارش داده است که ۲۰۲ میلیون کاربر فعال در حال استفاده از نرم‌افزارهای AVG هستند. ارائه HideMyAss به کاربران خود این شرکت حتی با درصد قبولی بسیار کم، در حد ۱٪ نیز بسیار سود آور خواهد بود. HideMyAss در سال ۲۰۰۵ توسط جک کیتر راه اندازی شد. وقتی که این دامنه توسط او خریداری شده بود او فقط ۱۶ سال داشت. اولین نسخه HideMyAss یک وب پروکسی ساده بود.
HideMyAss توسط AVG خریداری شد

HideMyAss و AVD

در سال ۲۰۰۹ این شرکت خدمات Pro VPN خود را معرفی کرد. تا سال ۲۰۱۰ آقای کیتر شرکت خود را ثبت کرد و خود را مدیر عامل شرکت کرد. نام این شرکت در ابتدا Netco Solutions Ltd بود ولی بعدتر در سال ۲۰۱۲ به Privax تغییر نام داد. از آن زمان HideMyAss به تجارتی جهانی تبدیل شده است. British daily و The Guardian جدیداً گزارشی مفصل از آقای کیتر تهیه کرده‌اند. گزارشی که در آن توضیح داده می‌شود چگونه آقای کیتر یک تجارت چند میلیون دلاری را از از اتاقش در خانه والدینش شروع کرد. ما به سراغ Privax و AVG رفتیم تا بفهمیم که مدیریت HideMyAss تغییر خواهد کرد یا نه? جوابی که گرفتیم این بود که آقای کیتر به عنوان مدیر شرکت Privax باقی خواهد ماند، اما زمان کمتری را برای مبادلات روزانه صرف خواهد کرد. AVG Technologies شرکتی در کشور چک است که در سال ۱۹۹۱ توسط جان گریزبچ و توماس هوفر در زمینه نرم‌افزارهای امنیتی راه‌اندازی شد. محصولات آن‌ها شامل AVG Internet Security و AVG Anti Virus می‌شود.
  • این تغییر برای کاربران فعلی به چه معنا است؟
ما سال‌هاست که HideMyAss را به کاربران‌مان توصیه می‌کنیم. این شرکت خدمات باکیفیتی را ارائه می‌دهد. فعلاً توصیه ما این است که باز هم از آن استفاده کنید و در انتظار تغییرات این سرویس در آینده باشید. AVG تاریخچه‌ای در تولید محصولات امنیتی دارد اما ما به شخصه از این خدمات استفاده نمی‌کنیم. مطمئنا تغییرات جالبی اتفاق خواهد افتاد و ما همیشه از کمی تغییر در بازار خوشمان می‌آید. شرکت AVG شانس خوبی برای در دست گرفتن بازار وی پی ان و فیلتر شکن دارد، اما اگر باعث نابودی این محصول شوند، خوشبختانه ما به عنوان مصرف‌کنندگان انتخاب‌های زیاد دیگری نیز داریم.  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن