کلاود گیمینگ چیست ؟

بازی ویدیویی همیشه در میان جوانان محبوب هستند. با این حال، در طول چند سال گذشته، به لطف پدیده چند نفره آنلاین، به تمام ابعاد خود رسیده است.
امروزه نه تنها نوع پیشرفته ای از بازی ها با استفاده از ۳D و CGI وجود دارد، بلکه حالت های بازی امروز نیز پیچیده تر شده است. یکی از آنها جریان بازی ویدیویی است.

کلاود گیمینگ چیست ؟

کلاود گیمینگ در مراحل جریان ویدئو دنبال می شود. از زمانی که جریان ویدئو به محبوبیت تبدیل شده است، کلمه ای در صنعت بازی های دیجیتال بوده است.
بزرگترین مزیت کلاود گیمینگ این است که رایانه های شخصی و کنسول های با نرم افزار گرافیکی سنگین، دیگر مورد نیاز نیستند زیرا بازی در ابر میزبانی می شود. به این معنی که بازی ها دیگر بر روی دستگاه قابل دانلود نیستند بلکه به جای آن میزبان در یک سرور راه دور هستند. در حالی که ورودی های صفحه کلید و ماوس به وسیله ابر از طریق سرور ارسال می شود، سرور یک بازی ویدیویی را به رایانه می فرستد. اساسا، تمام کارهای سنگین توسط دستگاه Cloud سرویس جهانی انجام می شود تنها ورودی ها را دریافت می کند و ارسال می کند. این بسیار شبیه یک ویدیو تعاملی است.
در حال حاضر دو نوع اصلی از بازی های ابری یا کلاود گیمینگ وجود دارد: بازی های ابر بر اساس جریان ویدئو و بازی های ابر بر اساس جریان فایل. هدف از بازی Cloud این است که کاربران نهایی را در بازی های مختلف در دستگاه های مختلف بدون محدودیت و مستقیم بازی کنند. رایج ترین روش های کلاود گیمینگ ویدیو در حال حاضر ویدئو (یا پیکسل) و جریان فایل است.

آیا باید از VPN برای گیمینگ استفاده کنیم؟

استفاده از VPN به معنای اضافه کردن یک لایه دیگر بین شما و جهان خارج است. متاسفانه، این به معنی تأخیر پینگ اضافی است. اگر می خواهید از یک VPN استفاده کنید، قبل از اینکه شروع به بازی کنید، باید به این فکر کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن