کلاد هاست یا هاست ابری چیست؟ قسمت دوم

کلاد هاست یا هاست ابری چیست؟ قسمت دوم

کلاد هاست یا هاست ابری چیست؟ قسمت دوم

۳) تطبیق پذیری

هاست ابری نیز فوق العاده همه کاره است. بیش از هر زمان دیگری می توانید یک راه حل سفارشی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای خاص شما ساخته شود. لازم نیست از لیستی از بسته های استاندارد انتخاب کنید ، هیچ یک از آنها کاملاً متناسب با نیازهای شما نیست. شما می توانید با مجموعه ابری دقیقاً فضا ، معماری ، قدرت پردازش ، سیستم عامل و امنیت مورد نیاز خود را انتخاب کنید. شاید سایت شما از فرانت نسبتاً کوچکی استفاده کند اما به یک پایگاه داده عظیم دسترسی پیدا کند؟ شاید شما نیاز به میزبانی پرونده های بزرگ برای بارگیری از یک سایت کوچک دیگر داشته باشید؟ هر فردی به هر آنچه نیاز دارد ، ابر می تواند آنها را در خود جای دهد. اگر به دلایل بیشتری برای سوار شدن به باند سرور ابری نیاز دارید ، به خاطر داشته باشید که ، در صورت انتخاب مدیریت سرور خود ، می توانید از طریق تلفن هوشمند خود این کار را انجام دهید. با استفاده از هاست ابری ، دیگر نیازی به دسترسی به خود مرکز داده ندارید فقط اتصال به اینترنت را نیاز دارید.

ابر مقیاس هاست ابری

تاکنون ، همه دلایل برتری هاست ابری نسبت به هاست سنتی را بررسی کرده ایم. اما ما هنوز برخی از بزرگترین و قانع کننده ترین دلایل استفاده از هاست ابری را در نظر نگرفته ایم. هیچ رازی نیست که اکثر قریب به اتفاق رایانش ابری در سطح جهان توسط سه شرکت بزرگ آمازون ، مایکروسافت و گوگل تأمین می شود. زیرساخت های آنها در چنین مقیاس عظیم است ، از آنها به جای ابر فقط ابر (Hyperscale cloud ) ابر مقیاس یاد می شود. و هر سه این سیستم عامل ها می توانند مواردی فراتر از هاست امن ، مقیاس پذیر و جهانی ارائه دهند. هر سه بازیکن بزرگ دائماً در حال نوآوری هستند و آنچه را که ممکن است با ابر ممکن باشد تغییر شکل می دهند و این موارد را در دسترس شما مشتری قرار می دهند. این سیستم عامل های ابری در مورد یک سرویس کالا نیستند ، جایی که ارائه دهندگان فوق مقیاس در حال سقوط در پایین قیمت هستند. مطمئناً یک مسابقه وجود دارد ، اما این یکی از ویژگی ها و فن آوری است. ابتکاری ترین سرویس ها و کاملترین طیف از ویژگی ها ، در طولانی مدت برنده است. بنابراین ، آیا آینده تجارت شما هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین ، ارتباط واقع بینانه مبتنی بر ماشین یا تجزیه و تحلیل داده ها است ، یک سرویس ابری در آنجا وجود دارد که می تواند در این مسیر به شما کمک کند.

هاست ابری مدیریت شده

همانطور که سیستم عامل های ابری بیشتر و بیشتر ابتکاری می شوند ، و هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به سطح پیچیدگی حتی بالاتری می رسند ، بسیاری از شرکت ها متعجب هستند که از کجا شروع کنند. این واقعیت که اکنون استفاده از خدمات ابری برای مدیریت حضور آنلاین خود برای مدیریت کسب و کار کاملاً عملی است ، مطمئناً فرایند تصمیم گیری را پیچیده می کند. نه به خود مهاجرت ، مدیریت و نگهداری. آنچه قبلاً در مورد محل میزبانی وب سایت یا برنامه بین آژانس دیجیتال و مشتری بحث می شد ، اکنون اغلب یک پروژه تحول دیجیتال در کل شرکت است که شامل بسیاری از شرکای متخصص است. به همین دلیل است که ارائه دهندگان ابر ابر مقیاس از ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) استفاده می کنند – شرکت های زیرساخت متخصص و تحت هدایت خدمات که کاملاً بر طراحی و ارائه راه حل های میزبانی سفارشی متناسب با نیازهای فردی مشتریان خود تمرکز دارند. شرکت هایی مانند Wirehive. MSP می تواند در طول سفر به ابر با شما کار کند. از درک چالش های شغلی که باید با فناوری حل کنید و انتخاب ابر مناسب برای استفاده در سازمان ، تا معماری ، استقرار و مدیریت تنظیمات پیشنهادی آنها. در Wirehive ، ما نه تنها این مورد را در ابر عمومی کاملاً مدیریت شده خود ارائه می دهیم ، بلکه به عنوان یک شریک برای ارائه مشاوره نیز فعالیت می کنیم ، طراحی و مدیریت در زندگی بر روی هر سه ابر فوق مقیاس – سایپرز ، باشگاه دانش

هاست ابری سبز

شرکت های سراسر جهان به دنبال روش هایی برای کاهش تأثیر آنها بر جهان اطراف خود هستند. هر سه ارائه دهنده ابر ابر مقیاس بسیار پایدار را جدی می گیرند ، اما میزبانی ابر سبز چیست؟ به طور خلاصه ، میزبانی ابری سبز در مورد بهبود بهره وری انرژی در مراکز داده است. تعداد فزاینده ای از ارائه دهندگان به منابع انرژی تجدیدپذیر اعتماد می کنند تا اثر کربن خود را کاهش دهند و اهداف بهره وری انرژی را برآورده کنند. اما ، با افزایش اهمیت پایداری ، ارائه دهندگان به دنبال روش های جدیدی برای به حداقل رساندن تأثیر خود بر محیط زیست هستند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن