با انتشار نسخه ۸٫۳ از نرم افزار کریو، امنیت قابل توجهی را به آن اضافه شده است و این در حالی است که سعی بر این شده که رابط کاربری و سادگی استفاده از کریو را نیز بهبود یابد ، از موارد امنیتی می توان به پشتیبانی از امضای دیجیتال و رمزنگاری ایمیل ها، قابلیت ایجاد دسترسی به کاربران برای پاک سازی یا حذف دستگاه ها و سرویس های مربوط به تکنولوژی Exchange تنها با یک کلیک و دسترسی به صندوق پیام ها به آسانی و سادگی نوشیدن یک لیوان آب نام برد.
  • در کریو ( kerio ) از S/MIME پشتیبانی می شود
استفاده از امضای دیجیتال و رمز نگاری ایمیل به هنگام ارسال یک نامه الکترونیکی بسیار محرمانه و حساس، یک ایده عالی و منطقی است تا نامه الکترونیکی فقط توسط مخاطب آن خوانده شود. S/MIME هم اکنون در کریو پشتیبانی می شود. با اتصال به یک سرویس kerio شما می توانید از بابت امنیت و خصوصی ماندن ایمیل های ارسالی تان تا زمان رسیدن به مقصد آسوده خاطر باشید، تمام ایمیل ها رمز نگاری شده و با امضای دیجیتال مخصوص به سمت مقصد روانه می شود، بعد از دریافت ایمیل توسط مخاطب یا مخاطب ها، ایمیل رمز گشایی شده و در اختیار آن ها است.حفظ ایمیل ها از دست هکر ها دغدغه امروزی بسیاری از صاحبان کار و صنایع است، هک شدن تعداد زیادی از ایمیل های کاربران گوگل گواه بر وجود این نگرانی است. می توان با رعایت اصول امنیتی و آموزش کارمندان در این زمینه آمادگی کامل برای مقابله با تهدید ها را فراهم نمود و از آسیب های احتمالی جلوگیری کرد.
  • مدیریت آسان تر اطلاعات تماس کاربران
کاربران مطمئنا از این همه سادگی خوشحال خواهند شد. تنها کافیست بر روی نام مخاطب خود کلیک کنند تا با او ارتباط برقرار کنند. ما صفحه Contact (مخاطبین) را از نو طراحی کرده ایم و در این نو سازی سعی کرده ایم همه چیز آسان و سریع باشد تا کاربر با کمترین پیچیدگی روبرو شود. تمام مراحل غیر ضروری حذف شده اند تا بهره وری و کارایی برنامه افزایش پیدا کند.
خرید کریو

buykerio

به همه شما پیشنهاد می کنیم آخرین نسخه نرم افزار یعنی kerio 8.3 را دانلود کنید و از سادگی آن لذت ببرید ، البته قبل از آن باید اقدام به خرید کریو بکنید تا اشتراکی برای استفاده از کریو داشته باشید .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن