در سال ۲۰۰۵، وب سایت طراحان کوه بزرگ بوتیک که برای کمک به کسب و کار های کوچک متمرکز شده بود، تاسیس شد، درست همانند همه کار آفرینی های هوشمندانه، صاحب امتیاز کوه بزرگ، آقای جان کلینتون موفق به خدمات رسانی عالی به مشتریان خود شد. او به سرعت دید که همه شرکت ها نیازمند وب سایت و سرویس های پست الکترونیکی هستند و هزینه گزاف و بسیار بالای سرور های خصوصی مانع از این کار می شوند، بنابراین تصمیم گرفت ایده ای برای این کار در نظر بگیرد و شرکت خود را گسترش دهد. کوه بزرگ بر اساس چهارمین وب استار پایه ریزی شده است، وب استار شامل وب سرور، FTP، EMAIL DNS، IMAP و … است اما نیاز های مشتریان فراتر از این موارد بود و آنها خیلی سریع متوجه کمبود هایی در سرویس های خود گشتند، همچنین آنها محدودیت هایی را برای کلاینت ها تعریف کردند تا به این ترتیب امنیت داده ها را بهتر حفظ کنند.
کریو

kerio

خوشبختانه در آن زمان کریو شرکت ۴ D WEBSTAR را همراه با سایر محصولاتش خریداری کرد، این دقیقا همان چیزی بود که او می خواست. او می گوید:
تیم فروش کریو بسیار کمک کننده بوده – و توانستیم ۱۰۰ مجوز کاربری را برای شروع داشته باشیم و آغاز به فعالیت های بیشتری کنیم و با سرعت بیشتری دامنه سرویس های خود را گسترش دهیم.
در سال ۲۰۱۰، کلینتون نام شرکت را به کوه بزرگ اینترنت را که نشان دهنده تاکید بر کسب و کارهای جدید و در میزبانی وب و خدمات ایمیل و تبلیغات و… بود تغییر داد. در سال ۲۰۱۲ کوه بزرگ از شریک تجاری خود کریو بسیار راضی بود زیرا سبب رشد بسیار بالای این شرکت در فروش و افزایش وسعت کاری این شرکت شده بود، آمار ها نشان می دهد در این سال ۹۰ در صد از سود شرکت کوه بزرگ متوجه خدمات کریو است و این در حالی است که در سال ۲۰۰۶ ۷۵ درصد مربوط به کریو بوده است، باید ذکر کنیم که سایر خدمات این شرکت مانند میزبانی و سرویس های دیگر تنها ۱۰ درصد باقی مانده از درآمد شرکت کوه بزرگ را پوشش می دهد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن