چگونه WikiLeaks را در ایران باز کنیم؟

فایروال بزرگ ایران، از سال ۲۰۱۰ تاکنون دسترسی به WikiLeaks را مسدود کرده است. با این وجود، ویکی لیکس در ایران دوباره قابل دسترسی است و با استفاده از یک VPN می توانید وارد این سایت شوید. در اینجا چگونگی انجام این کار به شما اموزش داده می شود.

آیا ویکیلیکس در ایران کار می کند؟

ویکی لیکس یک سازمان غیر انتفاعی بین المللی است که اطلاعات مخفی، نشت اخبار و رسانه های طبقه بندی شده توسط منابع ناشناس منتشر می کند. با این حال، این سایت در ایران و … کار نمی کند. ایران دسترسی اینترنت به انتشار WikiLeaks بیش از ۲۵۰،۰۰۰ کابل وزارت امور خارجه ایالات متحده را مسدود کرده است، وزیر امور خارجه آن اعلام کرده است که مایل نیست هیچ اختلالی در این روابط بدهد ، بنیانگذار ویکیلیکس، جولین آسانژ، چین و ایران را “بدترین مجرم” برای سانسور اطلاعات آنلاین نامیده اند.

چگونه ویکی لیکس را در ایران با VPN باز کنیم؟

موثرترین راه دسترسی به ویکی لیکس در ایران با استفاده از یک ارائه دهنده خدمات VPN است. یک شبکه خصوصی مجازی نرم افزاری است که یک شبکه خصوصی امن بین دو میزبان ایجاد می کند. این به شما اجازه می دهد تا از یک مکان دیگر به یک سرور امن دیگر متصل شوید. آدرس IP شما به آن سرور بستگی دارد که در آن محتویاتی که میخواهید به آن دسترسی پیدا کنید، بر اساس آن است. از آنجا، همه وب سایت ها فکر می کنند که شما در آن کشور به جایی مخالفی هستید که واقعا هستید.

آموزش دسترسی به WikiLeaks

  • ابتدا NiceVPN را تهیه کنید.
  • برنامه NiceVPN را بر روی کامپیوتر، مک، اندروید، دستگاه iOS دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه VPN و ورود به سیستم با استفاده از حساب VPN خود.
  • اکنون، به سرور VPN آمریکا متصل شوید. این به شما یک آدرس IP آمریکا را می دهد.
  • در نهایت، به وب سایت WikiLeaks بروید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن