چگونه VPN از شما در Wi-Fi عمومی محافظت می کند؟

اینترنت WiFi عمومی یک انتخاب بسیار مناسب برای همیشه در اینترنت است و جایگزین خوبی برای استفاده از اینترنت تلفن همراه شما است. همه ما می توانیم با این موضوع موافق باشیم که عالی است، اما مطمئن هستید که WiFi های رایگان ، امن هستند؟ به سرقت رفتن اطلاعات کارت اعتباری شما جذاب نیست، اما ممکن است اتفاق بیفتد، پس شما قبل از اتصال تلفن هوشمند یا لپ تاپ خود را به شبکه های بی سیم Wifi احتیاط های لازم جهت حفظ امنیت اطلاعات خود انجام دهید.

چگونه و چرا هکرها به شبکه های WiFi حمله می کنند؟

به دلیل این که برای هکر ها فوق العاده آسان است که WiFi های عمومی را هک کنند و در عین حال تعداد اندکی از مردم قبل از اتصال به ان فکر می کنند.

روش Evil Twin attack :

مجرمان سایبری از نقاط دسترسی جعلی مانند واقعی استفاده می کنند، عنوان مثال، اگر یک کافی شاپ یک شبکه مهمان بیسیم با نام Espresso_Guest باشد، هکرها می توانند یک شبکه مشابه از خودشان ایجاد کنند و آن را Espresso_Guest_FREE نامگذاری کنند. کلاهبرداری ساده است، اما موثر است: هنگامی که شما به Espresso_Guest_FREE وصل می شوید، همه ارتباطات شما برای هکرهای پشت آن قابل رویت است.

حمله مردی-در-میان (MITM) :

هکر در بین دستگاه شما و یک وبسایت یا سرویس مورد نظر شما قرار دارد. این اجازه می دهد تا آنها به اینترنت شما نظارت داشته باشند. از آنجا، آنها می توانند به دنبال تایپ کردن گذرواژه های خود، خواندن ایمیل های محرمانه کسب و کار بروند، یا اعتبار بانکی شما را سرقت کنند.

راه حل چیست ؟

پیشنهاد ما استفاده از یک سرویس VPN بعد از اتصال به یک WiFi عمومی می باشد.  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن