چگونه SkyGo را در ایران تماشا کنید

Sky Go یک سرویس است که به شما امکان می دهد برنامه هایی که دوست دارید هر زمان و هر کجا که می خواهید را تماشا کنید. با این حال، اگر شما در یک کشور خارج از انگلستان هستید، به VPN یا Smart DNS نیاز دارید تا به آن دسترسی داشته باشید. ببینید که چگونه میتوانید Sky Go را در ایران غیرفعال کنید و دسترسی داشته باشید.

آموزش تماشای SkyGo در ایران با استفاده از VPN

اگر از VPN استفاده کنید، به Sky Go می توانید در ایران دسترسی پیدا کنید. وی پی ان یک شبکه خصوصی مجازی نرم افزاری است که با تغییر آدرس IP شما، محل مورد نظر را به شما می دهد. این نوع فعالیت ها به عنوان یک سرور واسط بین دستگاه شما و وب سایت، کانال یا سرویس مورد نظر شما می باشد.
اگر با ای پپی ادرس ایران وارد وب سایت اسکای گو شوید با این ارور مواجه خواهید شد :
Sky go is only available to users connecting from within the UK or Republic of Ireland. You appear to be outside of these territories.”
Skygo فقط برای کاربران در داخل انگلیس یا جمهوری ایرلند در دسترس است. به نظر می رسد که در خارج از این سرزمین قرار داشته باشید.
با این حال، هنگامی که شما به یک VPN متصل می شوید، اطلاعات خود را از طریق این تونل دیجیتال ایجاد شده توسط VPN – که در آن قبل از دسترسی به هر شبکه دیگری، رمزگذاری می شود، می پردازد. بنابراین، اگر شما در ایران هستید و می خواهید به تماشای Sky Go UK بروید، باید به یک سرور در انگلیس متصل شوید. این به شما یک IP موقت انگلیس را داده و به شما اجازه می دهد تا به محتوای انگلیس دسترسی پیدا کنید.

با خرید یک وی پی ان این مشکل را از بین ببرید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن