چگونه RARBG را در ایران باز کنیم ؟

در اوج خود، Rarbg.com به طور روزانه ۳۰۰،۰۰۰ بازدید داشته است. با این مقدار زیاد از ترافیک در بین بهترین سایت های تورنت قرار گرفته است، با استفاده از کاربران به عنوان peer به peer سایت به اشتراک گذاری فایل برای پخش انواع اشکال رسانه ای میباشد. این سایت از سال ۲۰۰۸ تا کنون یک منبع عالی از پخش کننده های فیلم بوده است و این وضعیت و محبوبیت متأسفانه در دو موضوع قانونی قرار گرفته است. دسترسی به این سایت حتی توسط تعدادی از کشورها لغو شده است. آنها شامل کشور های زیر هستند : عربستان سعودی، انگلیس، دانمارک ، پرتغال، پاکستان، بلغارستان، مراکش، هند، اندونزی. استرالیا، امارات متحده عربی، فنلاند و ایرلند.

چرا وبسایت RARBG ممنوع است؟

اکثر این کشورها بزرگترین دلیل سانسور کردن آنها را نقض قوانین حق تکثیر می دانند. آنها مظنون هستند که بیشتر محتوای میزبانی شده توسط این سایت مورد سوء استفاده قرار گرفته است. در حالی که این ممکن است تا حدودی درست باشد، اما برای اکثر مردم، از استفاده از وبسایت rarbg.com کمتر است ، چون گزینه های بهتری نیز وجود دارند.
اگر با وجود بلوک هایی که وجود دارد هنوز در مورد استفاده از این سرویس مطمئن هستید، باید برخی از اطلاعات های خود را تحت پوشش قرار دهید. مطمئن هستم که شما نمیخواهید از شرکتهای نقض حق نسخهبرداری پیروی کنید اگر متوجه شدید محتوای پراکنده را دانلود کرده اید. ISP شما همچنین ممکن است برای جلوگیری از دسترسی به سایت، مجبور شود شما را برای گزینه های دیگر جستجو کند. اگر این شرایط هایی است که شما نمی خواهید اتفاق بیفتد، زمان آن است که درباره VPN کریو یاد بگیرید.

آموزش استفاده از یک VPN برای باز کردن RARBG در ایران :

  • یک VPN خرید کنید.
  • برنامه VPN را بر روی کامپیوتر، مک، اندروید، دستگاه iOS دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه VPN و ورود به سیستم با استفاده از حساب VPN خود.
  • اکنون، به سرور VPN متصل شوید
  • در نهایت، به RARBG دسترسی پیدا کنید.
 
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن