در میان تمام ابزار های ایمنی و امنیتی موجود در بازار، VPN کامل ترین و قابل اطمینان ترین ابزار کاربردی در مقابل هکر ها و سرویس های مخرب است، فیلتر شکن می تواند باعث ناشناس ماندن شما در فضای اینترنت شود و باعث امنیت بیش از پیش شما شود، ارائه دهندگان برتر وی پی ان عموما در سراسر دنیا سرور هایی را در اختیار دارند تا بتوانند به مشتریان خود رنج IP گسترده ای ارائه دهند، یکی از کشور های مهم برای دسترسی به اینترنت آزاد، آلمان است و شرکت ها با اختیار داشتن یک سرور در آلمان می توانند به مشتریان خود یک IP آلمانی بدهند.
IP ادرس آلمان با VPN

Germany IP Address

IP آدرس منحصرا و به صورت اختصاصی توسط سرویس دهنده اینترنت به سیستم شما تعلق می گیرد. این IP متشکل از چند عدد برای شناسایی کاربران در فضای اینترنت استفاده می شود. با استفاده از این شناسه می توان به هویت و محل زندگی کاربر پی برد. این شناسه حاوی اطلاعات و امکانات زیادی است. امکاناتی چون دسترسی به سایت های خاص و محدود شده. به همین دلیل بدست آورد IP آدرس افراد مختلف برای هکر ها بسیار مهم است و با آن می توانند خرابی های بزرگی به بار بیاورند.
  • نیازی به تغییر IP وجود دارد؟
معمولا تا زمانی که مورد حمله هکر ها قرار نگرفته ایم یا نیاز به دسترسی ویژه به سایت خاصی نداشته باشیم اقدام به تغییر IP نمی کنیم. تغییر IP یکی از نیاز های مهم برای حفظ حریم خصوصی است زیرا با داشتن یک IP آدرس می توان به اطلاعات زیادی در مورد هویت شخص بدست آورد. اما با تکنولوژی VPN می توان به راحتی IP آدرس خود را ماسک کرد تا در دسترس دیگران قرار نگیرد و رد پای شما به راحتی در فضای اینترنت قابل رد گیری نباشد. تغییر IP کمک بسیار بزرگی برای کاربرانی است که می خواهند به سایت های محدود شده جغرافیایی دسترسی داشته باشند. اما مفید تر از این ویژگی، ویژگی است که متوجه کاربران ساکن کشورهای دارای آمار وسیع محدودیت و فیلترینگ هستند. کاربران این کشور ها با استفاده از VPN می توانند IP خود را تغییر دهند و به سادگی و به صورت کاملا آزاد به همه اینترنت دسترسی داشته باشند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن