چگونه Google Duo را در ایران باز کنیم ؟

چگونه Google Duo را در ایران باز کنیم ؟

به نظر اکثر کاربران Google Duo در اندروید مانند Facetime در اپل است. بعضی حتی فکر می کنند  که بهتر از بزرگترین رقیبش است.به معنای واقعی، گوگل دوو به عنوان یک پل بین کاربران Android و iOS عمل می کند. این به این دلیل است که برنامه تماس ویدیویی در هر دو فروشگاه اپل و اندروید در دسترس است و جایگزین خوبی برای کاربران وفادار است تا بتوانند در سراسر سیستم عامل ها ارتباط برقرار کنند.

چرا Google Duo در ایران ممنوع است؟

با وجود محبوبیت فراوان آن، Google Duo متاسفانه در برخی از کشورها ممنوع است و یکی از آنها ایران است. همانطور که می دانید، ایران ترجیح می دهد که برنامه های داخلی خود را توسعه و ترویج دهد. بنابراین محیط ایران به سمت ایجاد برنامه های توسعه یافته محلی خود رشد می کند.  آنها روش بزرگی را برای جلوگیری از برنامه های دیگر که به عنوان فایروال بزرگ ایران شناخته می شوند، قرار داده اند. این فایروال همه ارتباطات خارج از کشور بین برنامه ها و سرورهای خارجی آنها را غیر فعال کرده است، و استفاده از آن با برنامه ای که در خارج از کشور توسعه یافته، دشوار است.

نحوه باز کردن Google Duo در ایران از طریق VPN

یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN، یک ابزار است که به کاربران اجازه می دهد اتصالات خود را پنهان کنند، زیرا ردیابی آنها دشوار است. برای دسترسی به Google Duo در کشور ایران، مراحل زیر را دنبال کنید:
  • یک VPN خرید کنید.
  • برنامه VPN را بر روی دستگاهی که میخواهید از Google Duo استفاده کنید را دانلود و نصب کنید.
  • اتصال به یک سرور از کشورهایی که Google Duo در دسترس است.
  • آدرس IP شما به نظر می رسد در حال مرور وب با کشور متعلق به سرور شما متصل شده است.
  • به Google Duo سر بزنید و برنامه را اجرا کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن