بنابراین کشور یا مدرسه شما یوتیوب را بلاک کرده است، کاربران اینترنت کشور یا مدرسه و سازمان دسترسی به وب سایت به اشتراک گذاری ویدیو همیشه در سطح آدرس IP انها مسدود شده است. اما شما می توانید خیلی راحت – با دانلود یک VPN ، آدرس آی پی کامپیوتر یا تلفن خود را به به یک ای پی ادرس دیگری تغییر دهید بدون اینکه کسی متوجه آن بشود.
این بدان معنی است که شما می توانید یوتیوب را باز کنید و به عنوان مثال بسیاری از فیلم گربه، برجسته فوتبال و آخرین ضربه دریک بدون مشکل را تماشا کنید. توجه داشته باشید که این کار فقط در صورتی انجام می شود که مجوز دسترسی شما روی لپ تاپ شما (یعنی شما می توانید هر نرم افزاری را که دوست دارید نصب کنید) کار کنید، بنابراین ممکن است در برخی از کارفرمایان یا کامپیوترهای ارائه شده توسط کالج و یا شرکت شما کار نکند.
نه تنها با استفاده از یک VPN به جنگ در برابر وب سایت های مسدود شده میروید، بلکه اولین و بزرگترین قدم در جستجوی محافظت از حریم خصوصی نیز برداشته اید. در زیر ما از VPN مورد علاقه خود را که می توانید امروز دانلود کنید، انتخاب کرده ایم، که برای امنیت، سرعت، سهولت استفاده و ارزش آنها قابل توجه است. انتخاب فوق العاده ما در حال حاضر NiceVPN است – این یک برنامه درخشان تمام عیار است.

چگونه یوتیوب را با VPN باز کنید

هنگامی که VPN خود را به رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود بارگیری کرده و نصب کرده اید. نگران نباشید، برنامه VPN را باز کنید، موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید – برای یک نفر در کشور شما محل اقامت بیشتر حس می کند، به طوری که شما با هیچ چیز دیگری آشفته نیستید و سپس VPN را روشن کنید. این به طور موثر یک آدرس ای پی کاملا متفاوت را به همان محل کار ، کشور ، مدرسه یا کالج شما شبیه سازی می کند و بنابراین محدودیت هایی که در آن قرار داده اید، دیگر محدود نمی شود.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن