چگونه فیلتر Viber را در ایران بشکنیم

Viber یکی از معدود برنامه های صوتی بیش از استفاده اینترنت است که همچنان برای بسیاری از کاربران از زمان آغاز به کار در سال ۲۰۱۰ از ان لذت برده اند. این برنامه بسیار آسان است که به راحتی با رابط کاربری آن آشنا میشود و همچنین مراحل ساده ای برای ثبت نام در این نرم افزار دارید. برای ثبت نام فقط باید شماره تلفن خود را وارد کنید. پس از آن یک کد تأیید دریافت خواهید کرد و همه تنظیم خواهد شد. برنامه دارای نسخه هایی است که بر روی تمام سیستم عامل های اصلی اجرا می شود، بنابراین نیازی نیست که شما نگران سازگاری آن باشید.

Viber پیام رسان محبوب

با بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر جهانی، برنامه پیامرسانی وایبر قطعا توسط اکثر صاحبان گوشی های هوشمند استفاده می شود. ارزش آن نیز در طول سال ها افزایش یافته است، و منجر به ۹ رقمی شدن توسط Rakuten غول تجارت الکترونیک ژاپن می شود. کاربران همچنین از لیست خوبی از ویژگی های صرفه جویی در وقت بهره مند می شوند. اینها عبارتند از تغییر سریع گروه، doodling عکس و گالری مکالمات و …

آموزش باز کردن فیلتر تماس Viber در ایران

یک شبکه خصوصی مجازی یا یک VPN در کوتاه مدت، شما را قادر به استفاده از تماس Viber در ایران با استفاده از رمزگذاری اتصال خود می کند. با رمزگذاری، منظور ما رمزگذاری داده های ارسال شده توسط دستگاه شما به بیت است که از طریق فایروال بزرگ خود را دریافت کنید. به غیر از رمزگذاری، یک سرویس VPN با تکنولوژی بالا نیز به شما کمک می کند تا اتصال خود را از طریق ترافیک خود پنهان کنید. این کار با تسهیل دسترسی اینترنت شما از طریق سرورهای از راه دور انجام می شود.

آموزش باز کردن فیلتر تماس Viber در ایران با استفاده از VPN :

  • خرید اکانت از ارائه دهنده VPN (NiceVPN را پیشنهاد میکنیم).
  • برنامه VPN را بر روی دستگاه Android یا iOS خود دانلود و نصب کنید.
  • اتصال به یک سرور از کشوری که Viber در دسترس است.
  • راه اندازی و استفاده از برنامه Viber.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن