چگونه ردپا خود را از اینترنت حذف کنیم

اگر میخواهید ردپا خود را از اینترنت حذف کنید چه چیزهایی باید در نظر بگیرید و چگونه می خواهید این کار را انجام دهید؟ برای هر هدف ممکن است راه هایی وجود داشته باشد که می توانید انجام دهید تا ردپای خودتان را از اینترنت حذف کنید. اگر چه ما هرگز نمیتوانیم تمام اثرات خود را پاک کنیم . اما با این وجود ما می توانیم برخی از، نه همه از ردیابی آنلاین خود را با پیروی از این لیست حذف کنیم:

با دقت فکر کنید، بدانید که چه چیزی را از دست خواهید داد

این چیزی است که شما باید قبل از هر گونه تصمیم گیری قوی مانند این انجام دهید. شما نمیتوانید یک نسخه دیگر از حسابتان ایجاد کنید یا یک حساب دیگر را با استفاده از همان نام و آدرس ایمیل که قبلا استفاده کرده اید، شروع کنید. شما همچنین می توانید در مورد راه های دیگر برای حل مشکل به غیر از حذف خود فکر کنید.

یک لیست ایجاد کنید

اگر قبلا شک کردید که این کار را انجام دهید، ممکن است با ایجاد فهرستی از وب سایتهایی که شما ایجاد، مشارکت و پیوستن آن را آغاز کرده اید شروع کنید. اما مطلع باشید که این حرکت هرگز نمی تواند کامل شود. شما همچنین ممکن است برخی از سایت هایی را که مدتها پیش به آن ها پیوسته بودید را فراموش کنید.

حسابهای آنلاین خود را حذف کنید – اکانت های شبکه های اجتماعی را غیرفعال کنید

اگر فکر می کنید آماده هستید، شروع کنید. اکثر حساب های رسانه های اجتماعی همان چیز مشترک دارند که از شما دارند و آنها عبارتند از:
  •  آدرس ایمیل
  • نام کاربری
  • کلمه عبور
این همان چیزی است که آنها برای حفاظت از حساب کاربری خود استفاده می کنند و این مهم ترین چیزهایی است که باید به خاطر بسپارید که همه سایت هایی را که مشارکت کرده اید را حذف کنید.
از VPN استفاده کنید در اینجا یک ابزار دیگر است که می تواند باعث نگرانی شما در مورد اینترنت شود. خوب، در این لحظه شاید شما قبلا تمام حساب های خود را حذف کرده اید، اما واقعیت این است که شما هنوز هم نیاز به استفاده از اینترنت دارید. و این هدف اصلی VPN (شبکه خصوصی مجازی) است، نقطه اصلی که می خواهید پنهان کردن است. این یک نقطه شروع خوب برای شما برای مرور خصوصی است و شما را از ردیابی به خصوص در معامله بانکی یا معاملات تجاری دور نگه می دارد.

برای خرید VPN کلیک کنید

       
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن