دسترسی به سایت های با محدودیت جغرافیایی

وقتی شما در حال سفر و گردش هستید، به خصوص در کشورهای خارجی، تنها چیزی که ممکن است کمی برای شما حس خانه رو آسایش را فراهم کند، هتل محل اقامت تان باشد. البته اگر یک اینترنت خوب و پر سرعت برای شما فراهم کرده باشند، در هر صورت احتمالا برای دسترسی به سایت های فیسبوک و Netflix به مشکل برخورد کنید. در کشور های دیگر، Netflix دارای محدودیت یا حتی عدم ارائه خدمات است. اسکایپ و بعضی دیگر سرویس های VOIP نیز در برخی کشور ها توسط دولت آن کشور بخاطر مسائلی چون کنترل تماس های تلفنی و یا حمایت از شرکت های مخابراتی از دسترس کاربران خارج و فیلتر است، خوشبختانه اگر شما یک کاربر فیلتر شکن و vpn باشید می توانید براحتی و تنها با چند کلیک، آدرس اینترنتی خود را تغییر دهید و به نرم افزار ها و سایت های مختلف دسترسی کامل داشته باشید.

سایت های سانسور شده

اگر شما در ایالات متحده زندگی می کنید ممکن است تا حالا با سانسور سایت و فیلترینگ روبرو نشده باشید، به هر حال در برخی از کشور ها به خصوص در نیم کره شرقی، دولت ها با سیاست های سخت گیرانه خود دسترسی کامل شهروندان خود به اینترنت آزاد را محدود کرده اند، بیشتر مسدودیت ها در برخی کشور ها مقوله های سیاسی است اما در برخی از کشورها، فیلترینگ برای جلوگیری از دسترسی به سایت های با محتوای نا مناسب و هنجار شکن است (امیدواریم روزی این سایت ها به صورت کامل از بین بروند). این نوع فیلتر ها عموما در کشور های غرب آسیا، شرق آسیا و حتی استرالیا دیده می شود، همچنین بسیاری از کشور های اروپایی چون انگلستان یا برخی کشور های دیگر همانند پاناما دارای فیلترینگ و بعضا قوانین بسیار سخت گیرانه هستند. شما می توانید با استفاده از یک سرویس VPN متعلق به ایالات متحده آمریکا، به تمامی سایت ها دسترسی داشته باشید.
بلیط ارزانتر تهیه کنید!
خرید بلیت با vpn

خرید Vpn

ممکن است کمتر کسی از این موضوع اطلاع داشته باشد! آیا می دانستید با تغییر آدرس اینترنتی می توانید قیمت بلیط های هواپیما را کاهش دهید؟! استفاده از آدرس اینترنتی کشور های دیگر باعث می شود بتوانید از قیمت بلیط در همان کشور بهره مند شوید یا از طریق ارزی ارزانتر اقدام به خرید بلیط نمایید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن