آنلاین ماندن و در دسترس بودن همیشگی، یک راه مهم و اساسی در کسب و کار های امروزی است، در نتیجه ارتباط همیشگی با دفتر یا دفاتر شرکت در سر تا سر شهر، کشور یا حتی جهان بسیار حائز اهمیت می باشد، شما ممکن است برای مدت طولانی در خارج از کشور به سر ببرید و بخواهید برای ارتباط با سرور شرکت خودتان، از تنها شبکه اینترنت موجود در هتل که از نوع Wi-Fi می باشد استفاده کنید و این خود یک خطر بزرگ است. علاوه بر این اگر شما نیاز به استفاده از سرویس بانکی موجود در کشور تان را داشته باشید، ممکن است با اخطار عدم دسترسی در خارج از کشور رو برو شوید. بنابراین مشکل دیگری علاوه بر امنیت نیز وجود خواهد داشت. ما بهترین راه حل این مشکلات را در استفاده از VPN و یا فیلتر شکن می بینیم.

دور زدن بلوک بانکداری آنلاین با vpn و فیلتر شکن

امروز اکثر ما امور مالی و بانکی خود را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام می دهیم. علاوه بر کاربران عادی، بسیاری از شرکت های مدرن امروزی نیز به همین طریق امور مالی خود را سر و سامان می دهند، به همین دلیل مهم هست در هر جا و هر زمان بتوانید به حساب بانکی خود دسترسی داشته باشید و آن را کنترل و پردازش کنید، حتی در زمانی که در خارج از کشور تان اقامت دارید، بسیاری از بانک ها، تنها به یک شناسه خاص ( آدرس اینترنتی خاص ) اجازه ورود به حساب کاربری را می دهند ( مانند پی پال ) و حتی اگر از این روش استفاده نکند، تمامی آدرس های اینترنتی خارجی را مسدود خواهد کرد و تنها به آدرس اینترنتی داخلی اجازه دسترسی می دهد.
vpn و فیلتر شکن در مسافرت

buy vpn for travel

این نکته بسیار مهم و باعث افزایش امنیت شما خواهد شد، اما محدودیتی نیز خواهد داشت. شما با جا به جایی حتی در کشور خودتان، آدرس اینترنتی شما نیز تغییر خواهد کرد، راه حل استفاده از یک VPN ( کریو یا هر سرویس دیگر )  با یک آدرس اینترنتی اختصاصی و ثابت است تا همیشه و در هر جا با اتصال به این سرور VPN بتوانید به سایت و حساب بانکی خود دسترسی داشته باشید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن