حفظ امنیت بسیار مشکل است و هر روز نیز از روز قبل مشکل تر می شود، پارامتر های قدیمی، امروز به درد نخور و از بین رفته اند. پارامتر های جدید هم هر روز در حال تغییر و تحول هستند، پارامتر های امنیتی همواره در حال تغییر هستند اما فناوری کریو دقیقا مقابل آن ایستاده است. کریو ( kerio ) آسان، ساده و روان و برای سازمان های تجاری کوچک ساخته شده تا آنها را به سادگی هر چه تمام تر از گزند مشکلات و حملات امنیتی مصون دارد.

HTTPS یک شکاف امنیتی بزرگ

کریو

http-kerio

امروز استفاده از اتصالات SSL بسیار شایع است و هر روز نیز بیشتر از پیش گسترده می شود، اما مجرمان سایبری با پرواز مخفیانه از دید رادار های امنیتی، در این محیط پارامتر امنیتی شروع به هک و دزدی اطلاعات می کنند. کاربران نیز به دلیل اعتماد بالا به تکنولوژی SSL، به سادگی همه اطلاعات خود را وارد می کنند. مشکل اصلی دقیقا همین است که ترافیک تحت SSL غیر قابل بررسی و کنترل است و هر گونه داده مخربی مانند تروجان ها نیز ممکن است در میان آنها جا به جا شود. HTTPS به دلیل سادگی استفاده و مقرون به صرفه بودنش بسیار مورد اقبال کاربران قرار گرفت اما بسیاری از شکاف های امنیتی درون آن بی خبر هستند و به سادگی مورد حمله واقعه می شوند.

شبکه Wi-Fi امن نیست

در گذشته اتصال به شبکه توسط یک اتصال سیمی انجام می شد، اما امروز اکثریت کاربران از طریق Wi-Fi به شبکه متصل می شوند و به اینترنت متصل می شوند. پارامتر ها امروز تغییر کرده اند و بسیار هم آسیب پذیر شده اند. پسورد های WPA اصلا امنیت کافی ندارد و این یکی از بزرگترین تهدیدات امنیتی امروزی است، حفظ امنیت در شبکه های Wi-Fi بسیار مشکل است و از طرفی اطلاعات با رمز نگاری های بسیار ساده بین شبکه و کاربران مبادله می شود و از طرفی ورود غیر قانونی به این شبکه ها بسیار ساده می باشد، یک هکر با ورود به این شبکه و شنود اطلاعات به راحتی می تواند تمامی اطلاعات مبادله شده را شنود کند و با استفاده از اطلاعات مهم و حساس آسیب ها جبران ناپذیری به کاربران یا سازمان مربوطه وارد کند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن