بسیاری از کاربران اینترنتی هنوز به اهمیت استفاده از VPN پی نبرده اند. در حالی که برای استفاده از سرویس VPN و فیلتر شکن دلایل بسیار مهم و پر اهمیتی وجود دارد.

VPN رایگان

حالت مطلوب ما، استفاده از یک سرویس VPN حرفه ای است که با پرداخت مبلغ اندکی می توانید یک تجربه کامل از فضای اینترنت داشته باشید ( خرید vpn انجام دهید )  و از تمامی محصولات و شبکه های اجتماعی اینترنتی به راحتی و با امنیت کامل استفاده نمایید. اگر شما فقط قصد مرور اینترنت و وب گردی را داشته  باشید، استفاده از یک سرویس vpn رایگان ممکن است کافی باشد.
vpn رایگان

vpn kerio free

خطرات استفاده از خدمات VPN رایگان

مشکل اصلی استفاده از سرویس VPN رایگان این است که شما فقط بخشی از سرویس هایی را که توسط VPN می توان ارائه کرد، در اختیار خواهید داشت. نظر ما برای استفاده از سرویس های رایگان VPN همانی است که اعلام کردیم و برای فعالیت های بیشتر و مهمتر پرداخت اندک مبلغی قابل توجیح است. علاوه بر این استفاده از سرویس رایگان وی پی ان ، خطرات دیگری چون امنیت پایین تر و احتمال ردیابی نیز وجود دارد، بیشتر کاربرانی که از سرویس های رایگان استفاده می کنند به میزان زیادی دچار حملات سایبری شده اند. از طرفی مسائلی چون پهنای باند و مصرف آن توسط تبلیغات مختلف برنامه فیلتر شکن کریو رایگان از سایر مشکلات و نگرانی های سرویس های رایگان می باشد، همچنین نگرانی هایی نیز در مورد عملکرد این سرویس های رایگان در مورد جمع آوری داده ها و حفظ حریم خصوصی نیز وجود دارد. برخی از سرویس دهندگان نیز ممکن است در ابتدای کار سرویس رایگان کامل ارائه کنند، اما پس مدت زمانی از کاربران خود درخواست شارژ حساب می کنند، شرکتی مانند Frootvpn مثالی در این زمینه است، هنگامی که این شرکت در سال ۲۰۱۴ شروع به کار کرد، بسیاری از کاربران را متقاعد نمود تا از سرویس های رایگان و کاملش استفاده کنند، اما پس از مدت زمان اندکی، از کاربران خود برای استفاده از سرویس ها یش تقاضای پرداخت مبلغ نمود. کلاه برداری که سبب شد بسیاری از مردم به سمت این سرویس کشیده شوند و در آخر از آنها مبالغی را دریافت کند! نظر شما در مورد سرویس های رایگان چیست؟! آیا به آنها اعتماد دارید؟!
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن