چرا ما به VPN نیاز داریم ؟ ( بخش دوم )

یک شبکه خصوصی فیزیکی معمولا یک شبکه ای است که در آن کامپیوتر از طریق روترها و نقاط Wi-Fi متصل می شود به طوری که داده ها در جای دیگری از اینترنت غیر قابل دسترس هستند.

دلایل مختلف کاربران برای استفاده از VPN های مصرفی

حفظ حریم خصوصی در حال مرور وب

همانطور که با خرید VPN اتصال بین کاربر و سرور رمزگذاری شده است، یک دولت محلی یا صاحب شبکه Wi-Fi یا تلفن همراه نمی تواند هر گونه داده ای که توسط کاربر منتقل می شود را تجزیه و تحلیل کند.

وب سایت ها و خدمات مورد استفاده توسط کاربر دیگر قادر به دیدن IP کاربر نیستند، به این معنی که آنها احتمالا کمتر می توانند محل و هویت کاربر را به ارمغان بیاورد.

این باعث افزایش حریم خصوصی کاربر در هنگام استفاده از اینترنت می شود.

سانسور در شبکه یا سطح کشوری

شبکه های محلی، که می توانند شامل نقاط عمومی Wi-Fi و اتصال اینترنتی شما در خانه باشد، ممکن است با محدودیت هایی مانند دسترسی به سایت های سرگرمی و قمار بزرگسالان، رسانه های اجتماعی و حتی منابع خبری بین المللی همراه باشد.

خرید VPN به کاربر اجازه می دهد که این بلوک ها را از طریق جمع آوری یک مکان سرور در یک محدوده آزاد و باز و اجازه رفتن به اینترنت، مانند آن که به صورت جسمی در آن قرار دارد، دور کند. از آن جا که مقامات محلی نمی توانند بسته های داده ای را تحت نظارت و سرقت قرار دهند، نمی توانند دسترسی را بلاک کنند.

شبکه های اینترنتی

گاهی اوقات این دولت محلی نیست که شما را از دسترسی به محتوا محدود کند، اما دولت ارائه دهنده محتوا این کار را انجام میدهد. اعلان هایی مانند «این محتوا در منطقه شما در دسترس نیست» برای کسانی که در حال سفر هستند بسیار آشناست.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن