آموزش نصب VPN بر روی لینوکس

لینوکس یک دستاورد باور نکردنی از نرم افزار های منبع باز است. از سوی دیگر، یک VPN در سطح بعدی در مورد امنیت آنلاین و ناشناس بودن است. در حال حاضر، این دو را با هم در کنار هم بگذارید و یک لینوکس با امنیت بالا را تجربه کنید ، با ما همراه باشید تا دلیل های نیاز VPN بر روی لینوکس را به راحتی بفهمید.

چرا در لینوکس به VPN نیاز داریم ؟

لینوکس یک سیستم عامل عالی است و می تواند با نرم افزار ضد ویروس قدرتمند محافظت شود. با این حال، آن را به اندازه کافی نیست که به تهدیدات سایبری واقعی می آید. من درباره ویروس صحبت نمی کنم. حملات سایبری و تلاش های هک شده، امروزه کاربران اینترنت را مورد توجه قرار می دهند.

علاوه بر این، درست مانند PC و Mac، شما می توانید کانال های انلاین خود را بر روی لینوکس خود را دریافت کنید. Netflix، Hulu، آمازون نخست، و هر شبکه دیگری که دوست دارید را با خرید VPN به راحتی در دستگاه لینوکسی خود تماشا کنید. به پایین بروید و نحوه استفاده از VPN در این شرایط را یاد بگیرید.

چرا در لینوکس به VPN نیاز داریم ؟

با افزایش تهدیدات آنلاین ، دستگاه ما باید با یک لایه امنیتی اضافی محافظت شود. خوشبختانه، VPN این کار را انجام می دهد و خیلی بیشتر. یک شبکه خصوصی مجازی برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت شما طراحی شده است. هنگامی که شما به یک سرور متصل هستید ، آدرس IP خود را پنهان می کنید. این، البته، به اجتناب از عادات نظارت ISP شما کمک می کند.

علاوه بر این، یک VPN ترافیک آنلاین شما را رمزگذاری می کند. بنابراین، تا زمانی که رمزگذاری وجود دارد، هیچ هکر قادر نخواهد بود اطلاعات حساس شما را برداشت کند. و همچنین بسیار مفید است وقتی که از شبکه های عمومی در کافه ها یا رستوران ها استفاده می کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن