چرا استرالیایی ها از VPN استفاده می کنند؟

استرالیایی ها امنیت خود را به همان اندازه که هر فردی دیگری اهمیت می دهند، ارزش می بخشد. توانایی مرور وب به صورت رایگان نیز یک دلیل است که چرا استرالیایی ها به یک VPN نیاز دارند. دلایل زیادی وجود دارد که استرالیایی ها از یک VPN استفاده می کنند و ما در این مطلب به شما می گویم با ما همراه باشید.

آیا استرالیایی ها نیاز به یک VPN دارند؟

آنها قطعا نیاز دارند. بدون یک VPN، استرالیایی ها از امنیت آنلاین یا آزادی برخوردار نخواهند شد. VPN ها در حال تبدیل شدن به بخش مهمی از بودن در اینترنت هستند. به غیر از اعطای حریم خصوصی کاربران اینترنت، VPN به آنها اجازه می دهند محتوای محرمانه جغرافیایی در خدماتی مانند Netflix ایالات متحده را دور بزنند که دلیل اصلی بسیاری از افراد برای استفاده از VPN است، مخصوصا در استرالیا.

چرا استرالیایی ها به VPN نیاز دارند؟

اکثریت کاربران اینترنت اسیایی به دنبال امنیت و آزادی اینترنت هستند. با شناختن اینکه VPN میتواند دسترسی کاربران به این دو مورد را اعطا کند، استفاده از یک VPN ضروری است. Aussies قادر به جلوگیری از تنظیم و نظارت ISP، ضرب و شتم سانسور، محافظت از داده ها و جلوگیری از دسترسی محتوی جغرافیایی محدود با VPN هستند. بیایید نگاهی به دلایل اینکه استرالیایی ها نیاز به سرویس VPN داشته باشند، نگاهی بیاندازیم:

۱٫ دانلود تورنت ها به صورت ناشناس

یک VPN یا شبکه خصوصی مجازی برای استفاده از torrenting مهم است. به دلیل این است که ماهیت دانلود تورنتها برای شما سخت است که تعیین کنید کدام فایل حاوی کپی رایت باشد. با این حال، یک VPN همه شما را ناشناس می کند و هیچ چیزی نمی تواند به شما باز گردد.

۲٫ محافظت از حریم خصوصی

NSA و بسیاری از سازمان های دولتی دیگر ترافیک وب کاربران را نظارت می کنند. آنها ادعا می کنند که فعالیت های نظارتی خود را به دلایل امنیت ملی انجام می دهند. به همین دلیل است که شما باید از یک VPN در ایالات متحده استفاده کنید.

۳٫ وای فای عمومی

هکرها و مجرمان سایبری اطلاعات کاربران را از طریق فای عمومی به سادگی به دلیل اینکه هک شده هستند، هدف قرار می دهند. آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که اطلاعات خصوصی، ایمیل ها و حساب های بانکی خود را با اتصال به اینترنت وای فای عمومی رایگان به خطر بیندازید. با این حال، یک VPN، می توانید از چنین تهدیدهای آنلاین در مکان های عمومی استرالیا محافظت کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن