چرا آمریکایی ها از VPN استفاده می کنند؟

بدون سانسور، فرار از نظارت، دسترسی به محدودیت های جغرافیایی، حفاظت از حریم خصوصی و همه دلایل باز هم استفاده از VPN در ایالات متحده آمریکا بالا است. سوال واقعی در اینجا این است که چرا آمریکایی ها از VPN ها استفاده می کنند؟ پس با ما همرا باشید …

آیا شما نیاز به یک VPN در ایالات متحده دارید؟

اکثر آمریکایی ها می خواهند به حریم خصوصی، امنیت و آزادی های آنلاین بپردازند، اما گام های درستی برای رسیدن به آن ندارند. سوال شما به همین دلیل است که چرا با این حساب آمریکایی ها نیاز به VPN دارند؟

چرا آمریکایی ها نیاز به یک VPN دارند؟

اکثر کاربران VPN در ایالات متحده فقط امنیت و آرامش را می خواهند. قابلیت دسترسی به وبسایتهای مطلوب و خدمات نیز یکی از مواردی است که امیدواریم VPN بتواند به آنها کمک کند. بیایید نگاهی به دلایل اینکه آمریکایی ها نیاز به یک ارائه دهنده سرویس VPN داشته باشند بیندازیم:

۱٫ دور زدن محدودیت های جغرافیایی

اگرچه ایالات متحده شماره یک سرگرمی های آنلاین به حساب می آید، اما هنوز سرویس های ویدیویی تحت تقاضای غیر آمریکایی وجود دارد که ارزش خرید آنها را دارد. به عنوان مثال، کانال های بریتانیایی مانند BBC iPlayer، Sky Go، ITV و Now TV، در ایالات متحده بسیار محبوب هستند و یک VPN و به شما برای دسترسی به همه آنها کمک می کند.

۲٫ از محدودیت های کانال های کابلی اجتناب کنید

آمریکایی ها مشتاق ترین طرفداران ورزشی در اطراف دنیا هستند. آنها عاشق رقابت هستند. MLB، NHL، NFL، و NBA همه در ایالات بسیار محبوب هستند. با افزایش روند بریدن بند ناف همیشه هواداران بیشتر و بیشتر به کانال های جریان تبدیل می شوند تا تیم های مورد علاقه خود را آنلاین ببینند. مشکل این است که بسیاری از بازی ها سیاه شده اند. این بدان معنی است که شما نمیتوانید هر بازیی را که میخواهید در هر کجا که میخواهید پخش کنید، مگر اینکه اشتراک کابلی داشته باشید. با استفاده از VPN می توانید به محدودیت های خاموشی دست یابید.

۳٫ مانع از نظارت دولت شود

NSA و بسیاری از سازمان های دولتی دیگر ترافیک وب کاربران را نظارت می کنند. آنها ادعا می کنند که فعالیت های نظارتی خود را به دلایل امنیت ملی انجام می دهند. به همین دلیل است که شما باید از یک VPN در ایالات متحده استفاده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن