شبکه ی امن مجازی یا VPN یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید به منظور بهبود امنیت اینترنتی خود به آن روی آورید. علاوه بر امنیت اینترنتی، استفاده از VPN مزیت های گسترده ای دارد که مهم ترین آن ارائه ی آدرس مجازی است تا کاربران نگران در دسترس بودن و به خطر افتادن حریم خصوصی  خود نباشند.
  • کدام VPN ها بهترین شبکه های امنیت مجازی در سال ۲۰۱۵ هستند؟
برای اینکه مطمئن شوید از تمامی مزیت های یک سرویس فیلتر شکن بهره مند خواهید شد،  باید بر روی یک ارائه کننده ی سرویس VPN با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید، و مطمئن باشید که امنیت اتصال اینترنتی شما به طور کامل تامین شده است.  به شما توصیه می کنیم که لیستی از ارائه دهندگان سرویس VPN را که در ادامه ی پست آورده شده بررسی کنید. مطمئن باشید که ما تمامی این سرویس ها را آزموده ایم و سپس آن ها را در این لیست قرار داده ایم که پیشنهاد ما برای خرید فیلتر شکن است. لیستی که در زیر می بینید نام چند مورد از بهترین ارائه دهندگان سرویس VPN می باشد:
  • IPVanish؛ بهترین سرویس VPN سال ۲۰۱۵:
Ipvanish در سال ۲۰۱۲ عرضه شده است و در همین مدت کم توانسته است یکی از  بهترین ارائه دهندگان سرویس وی پی ان و فیلتر شکن بازار روز شود. Ipvanish همچنین از نظر ارائه ی اتصال فوق العاده سریع برای کاربران سراسر جهان و پشتیبانی آنلاین همیشگی از مشتریان رتبه ی اول سرویس فیلتر شکن را به خود اختصاص داده است.
  • Private Internet Access
این سرویس VPN از نظر قیمت محبوب دل مشتریان است. با یک اشتراک مقرون به صرفه ی ماهانه اتصال درجه یکی را ارائه می دهد. این سرویس ارائه دهنده ی امنیت کاملی می باشد و هویت مجازی شما را کاملا مخفی می کند، با PIA لازم نیست هزینه های زیادی را برای دریافت خدمات VPN قابل اطمینان صرف کنید. Private Internet Access: ارائه ی VPN مقرون به صرفه و فوق العاده قابل اعتماد.
بهترین ارائه دهندگان vpn در 2015

Best VPN Providers

  • Boleh VPN
این سرویس متعلق به کشور مالزی است، ارائه دهنده ی یک اتصال قابل اعتماد و امن می باشد. این ارائه دهنده سرویس VPN اتصالی سریع، پهنای باند نامحدود، فعالیت های اینترنتی با هویت کاملا مخفی و قابل اعتماد را به مشتریان وعده داده است. BolehVPN  به عنوان مورد اعتماد ترین وی پی ان شناخته شده است که هیچ اطلاعاتی از مشتریان توسط خود کمپانی ذخیره نمی شود. BolehVPN: بزرگ ترین سیاست این کمپانی این است که به هیچ وجه وارد اطلاعات شخصی کاربران نمی شود. می توانید توضیحات مفصل ما درباره این VPN را در لینک زیر بخوانید: نقد و بررسی Boleh vpn    
  • OverPlay:
OverPlay یکی از کامل ترین بسته های ارائه دهنده ی VPN در بازار امروز می باشد. این VPN دارای کیفیت خیلی بالایی بوده و به پشتیبانی کامل از مشتری معروف است. یکی از بهترین موارد مربوط به آن این است که با خرید حق اشتراک OverPlay VPN کاربران به صورت رایگان دسترسی کاملی به سرویس Smart DNS خواهند داشت. OverPlay: یک بسته ی  VPN شامل سرویس Smart DNS
  • HideMyAss
تقریبا از هر لحاظی که بررسی کنیم هیچ نقطه ضعفی را نمی توان به ارائه دهنده ی  سرویس HideMyAss نسبت داد. HideMyAss هم اکنون به عنوان یکی از بهترین سرویس های VPN  شناخته شده است. این سرویس به صورت کاملا غیررسمی تبدیل به یک سرویس فیلتر شکن ( مانند کریو ) شده است.زیرا پیش از آن خود یک کمپانی بزرگ دیگری بود.  HMA یکی از بهترین سرویس های VPN است زیرا توسط یکی از بهترین کمپانی های جهان ارائه می شود. HideMyAss: شبکه ای با شهرت جهانی می توانید توضیحات مفصل ما درباره این VPN را در لینک زیر بخوانید:   معرفی HMA تصمیم گیری در مورد انتخاب یک سرویس VPN بستگی به این دارد که شما کجای جهان زندگی می کنید و دقیقا چه چیزهایی از سرویس VPN خود می خواهید ، در واقع قبل از خرید vpn ابتدا برای خود این مسئله را روشن کنید که برای چه کاری به فیلتر شکن و vpn نیاز دارید .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن