با سلام خدمت کاربران نایس وی پی ان ! همانطور که در موضوع این مقاله مشاهده می کنید امروز قصد معرفی و عملکرد فیلتر شکن های فعال در کشورمان را داریم . ابتدا از سرویس محبوب مردم صحبت میکنیم :
  • کریو

در ابتدای توضیح باید بدانید که سرویس سوپر کریو همان کریو می باشد و هیچ تفاوتی با هم ندارند که توسط فروشنده های سودجو این نام را گذاشته اند تا در خرید سوپر کریو برای خریداران رغبتی ایجاد کنند . این سرویس تقریباً سه ماه است که بر روی برخی اینترنت ها سازگار نیست و وصل نمی شود و یا بعد از دو الی سه دقیقه دچار قطعی می شود و همچنین بر روی بعضی اینترنت ها بدون هیچ گونه مشکلی کار می کند ، پس بهتر است که قبل از خرید کریو ، از فروشنده خود درخواست کنید تا یک روز به عنوان امتحان و تست در اختیار شما قرار دهد ( توجه داشت باشید که باید از همان سرور هایی باشد که می خواهید خرید کنید ) . سرویس ها بر روی سرور های لینوکس و ویندوز قابل تنظیم است که کریو های حاصل از آن ها بر روی ویندوز ، مکینتاش سازگار و قابل استفاده است .
خرید کریو

buy_kerio_vpn

  • ساکس و تونل

این سرویس سالهاست که در حال ارائه توسط فروشندگان می باشد و هیچ گونه مشکلی ندارد و طی این سال ها برخی تغییرات بر روی این سرویس اعمال شده که نام آن را از ساکس به تونل تغییر داده اند ، البته سرویس تونل نیز انواع مختلف دارد ( از جمله : سوپر تونل ، تونل پلاس ، SSL Tunell و Inet و پی ام ۹ ) که در اصل با هم تفاوتی ندارند و فرق های بسیار جزئی بین آن ها وجود دارد ، سرور های این سرویس بر روی سیستم عامل ویندوز و میکروتیک کانفیگ می شود و سرویس های حاصل از آن فقط بر روی ویندوز قابل استفاده است پس اگر شما در هنگام خرید ،سرویس هایی با نام خرید ساکس و یا خرید تونل دیدید باید بدانید که این دو هیچ فرقی با هم ندارند و گول فروشنده های نامعتبر را نخورید . و نکته ی آخر این که ، خرید وی پی ان و خرید فیلتر شکن و خرید vpn جزو کلمات کلی هستند یعنی به سرویس هایی که از محدودیت های اعمال شده عبور می کند گفته می شوند و کریو و ساکس و تونل جزو زیر مجموعه های آن ها می باشند .  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن