با آتش بازی نکنید ، هرچه زودتر برای لب تاب خود وی پی ان تهیه کنید.

 

 

از همه ی دستگاه های خود یعنی موبایل ، تبلت ، تلوزیون هوشمند و لپ تاپ ، احتمالا لپ تاپ شما دارای بیشترین ریسک در معرض خطر قرار گرفتن هکرها و زیر نظر رفتن توسط آن ها خواهد بود ، بنابراین شما می توانید با تهیه یک VPN پرسرعت از سایت نایس وی پی ان اطلاعات خود را به طور کامل ایمن کنید و از حمله هکرها در امان باشید.

سه عاملی که باعث می شود لپ تاپ شما آسیب پذیرتر باشد عبارت است از :

Mobility (تحرک) :

در خانه لپ تاپ شما به وسیله یک روتر به اینترنت متصل می شود که امکان هک شدن روتر توسط هکرها قابل پیش بینی می باشد.شما می توانید رمز و تنظیمات روتر خود را طوری تنظیم کنید که اتصال شما به اینترنت را امن تر کند و از هک شدن روتر جلوگیری کنید.

هنگامی که لپ تاپ خود را با اینترنت یک کافی شاپ یا فرودگاه یا جاهای عمومی دیگر متصل می کنید یعنی اینکه شما اطلاعات خود را به صورت آزاد در اختیار هکرها برای سرقت قرار میدهید.برخی از مطالعات نشان می دهد که ۲۵% از نقاط مهمی که اینترنت wifi را در اختیار عموم قرار میدهند رمزگذاری نیستند و به راحتی قابل نفوذ می باشند.به همین علت هنگام اتصال به اینترنت در مکان های عمومی کاملا هوشیار بوده و می توانید از VPN استفاده کنید که باعص تغییر ای پی شا شده و از سرقت اطلاعات خود در برابر هکرها محافظت کنید.

Vulnerability (آسیب پذیری) :

از آنجا که لپ تاپ ها با سیستم عامل های مختلفی از جمله ویندوز ، لینوکس ، مکینتاش قابل ارائه هستند و آسیب پذیری همه ی سیستم عامل ها در برابر نفوذ ویروس ها و کرم های اینترنتی و هکرها یکسان نمی باشد و هکرها زمان بیشتری لازم دارند تا بتواند یک ویروس جدید برای یک سیستم عامل خواص را ایجاد کنند و این ممکن است که با استفاده بیشتر از گوشی های هوشمند تغییر کند و هکرها اهداف خود را از طریق هک کردن گوشی های هوشمند دنبال کنند.

Sensitivity (حساسیت) :

و آخریت علت استفاده ما از لپ تاپ ها می باشد که برای همه ی کابران خیلی مهم می باشد ، ابزارهایی آنها می تواند شامل : اسناد مهم و حساس ، حساب های بانکی ، ایمیل ها ، اسرار تجاری ، سند های محرمانه و سایر اطلاعات ارزشمند باشد. که هدف اکثر هکرها سرقت همین اطلاعات می باشد.

و این سه دلیل باعث می شود که شما نیاز شدید به یک VPN داشته باشید که بتواند اطلاعات شما را در برابر هکرها امن کرده و ردپایی از شما در اینترنت به جای نگذارد.

بهترین وی پی ان برای لپ تاپ شما کدام است

 

یک VPN نمی تواند تمام مشکلات امنیتی و مهم لپ تاپ شما را حل کند اما یکی از مهمترین کار آن میتواند اسیب پذیری آنلاین شما را حل کند ، هنگام استفاده از VPN با استفاده از رمزگذاری پیشرفته اطلاعات شما را در برابر سرقت امن بوده و هیچ کسی نمی تواند داده ها و اطلاعات مهم شما را به سرقت ببرد .

بهترین شرکتی که شما می توانید از آن VPN تهیه کنید ، شرکت بزرگ نایس وی پی ان می باشد که VPN های ارائه شده توسط آن به صورت کاملا حرفه ای رمزگذاری شده است. Nicevpn

به طور کلی یک VPN به تنهایی نمی تواند شما را از تمامی تهدیدهای اینترنتی حفظ کنید همان طور که یک مرورگر نمی تواند شما را در برابر حملات فیشینگ ، مهندسی معکوس حفظ کند که اگر شما هوشیار نباشید به راحتی اطلاعات خود را در اختیار هکرها قرار داده اید.

#نایس وی پی ان

#بهترین VPN

#خرید VPN امن

#وی پی ان لپ تاپ

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن