بعد از سه روز مشکل که برای سایت بوجود آمده بود در خدمت شما هستیم با سری مقاله های ” ویژگی های یک فیلتر شکن خوب به زبان ساده ” . در مطالب گذشته با ۴ ویژگی اصلی آشنا شدیم که واقعاً حائز اهمیت هستند و باید به آن ها توجه کرد ، امروز هم در این مطلب ویژگی هایی را بیان خواهیم کرد که توجه به آن ها می تواند خوب باشد اما به اندازه ی ۴ مورد قبلی مهم نیست .
  • پشتیبانی
پشتیبانی نیز یکی دیگر از موارد مهم به شمار می آید که در صورت می توانید از پشتیبانی یک ارائه دهنده VPN مطلع شوید ، یا جهت آزمایش سوال هایی قبل از خرید بپرسید در زمان های مختلف و یا از افرادی که از این ارائه دهنده فیلتر شکن خریداری کردند پرس و جو بفرمایید که این مورد دوم قطعاً بهتر است و به نتیجه ی بهتری خواهید رسید ، چرا که برخی ارائه دهندگان به سوالات قبل از خرید بیشتر اهمیت قائل هستند و آن ها را در اولویت خود ( نسبت به کاربرانی خریداری کردند ) قرار می دهند . منظور از پشتیبانی VPN ، نیز می تواند جهت حل مشکلات ناگهانی باشد و یا رفع قطع و وصلی های وی پی ان شما . بعضی از افراد بر این باورند که سرویس فیلتر شکن به دلیل قیمت ارزان بودن نیازی به پشتیبانی ندارد ولی در صورتی که استفاده کننده باشید قطعاً قبول خواهید داشت که برای این سرویس نیز یک پشتیبان لازم است چرا که مشکلاتی ممکن است پیش آید .
ویژگی های یک فیلتر شکن خوب

ویژگی های یک فیلتر شکن خوب

  • کیفیت سرویس
کیفیت VPN نیز از دیگر موارد مهمی است که می تواند مهم محسوب شود و این مورد نیز همانند پشتیبانی که در بالا بحث شد از دو طریق می توان بررسی کرد که یکی از آن ها پرس و جو از کاربران است که بهتر از مورد دومی است که قرار است در ادامه خدمت شما بگویم ، مورد دوم دریافت اشتراک آزمایشی برای مدت محدود می باشد که برخی از فروشنده های سودجو می توانند اشتراک های با کیفیتی جهت آزمایش به فرد خریدار ارائه داده و پس از خرید ، اشتراک معمولی و یا ضعیف تحویل آن ها دهند . امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد تا قبل از خرید VPN ، این موارد را بررسی و سپس یک خرید مطمعاً داشته باشید .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن