هاست از راه دور چیست؟

هاست از راه دور روشی است که توسط آن برنامه های نرم افزاری ، پایگاه داده و پرونده ها به جای اینکه مستقیماً در رایانه های شخصی یا لپ تاپ های کاربران قرار گیرند ، در سرورهای مراکز داده قرار دارند. هنگامی که یک کاربر می خواهد برنامه ای را اجرا کند یا به پرونده ها دسترسی پیدا کند ، از طریق Cloud به طور ایمن وارد سرور راه دور می شود و سپس به نرم افزار یا داده های خود دسترسی پیدا می کند. داخلی سازی برنامه های هاست ، به بخش های فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا کاربران را اضافه و مجوز دهند ، هر برنامه را به روز کنند ، از داده ها پشتیبان تهیه و بازیابی کنند و داده ها را مستقیماً به بخش ها و کاربرانی که به طور خاص به آن نیاز دارند ، مستقر کنند. و با دسترسی به نرم افزار از طریق سرویس گیرنده های کوچک یا رایانه های لوحی ، دستگاه های کاربران به ندرت خراب می شوند راه حل های هاست شده همچنین سطح امنیتی را که غالباً با سیستمهای سنتی فناوری اطلاعات یافت نمی شوند ، فعال می کنند. با ذخیره و نگهداری فیزیکی نرم افزار و داده ها در مراکز داده خارج از سایت ، مشاغل می توانند خطرات (به عنوان مثال ، از دست دادن ، سرقت و بلایای طبیعی) ذاتی ذخیره اطلاعات در دستگاه های سنتی مانند دسک تاپ و سرورهای محلی را به حداقل برسانند.

برنامه های میزبانی شده

ممکن است یک کسب و کار انتخاب کند که یک یا چند برنامه تجاری را در یک سرور مرکز داده که در Cloud میزبانی شده قرار دهد. برای دسترسی به برنامه ها ، کاربران دستگاه خود را انتخاب می کنند (به عنوان مثال ، مشتری کوچک ، لپ تاپ ، رایانه لوحی) ، و سپس از هرجای اینترنت به Cloud وارد می شوند. پس از ورود به سیستم ، کاربر برنامه خود را دقیقاً مانند آنچه که با رایانه رومیزی مشاهده می کند مشاهده می کند.

میزبان تبادل

Microsoft® Exchange یک سیستم مبتنی بر سرور است که خدمات ایمیل را از طریق رایانه شخصی ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا سایر دستگاهها بین کاربران ارائه می دهد. با میزبان Exchange ، سرور Exchange Business در Cloud میزبانی و مدیریت می شود و ایمیل ، تقویم ها ،و تماس با مشتریان نازک ، لپ تاپ ها یا دستگاه های تلفن همراه کاربران از طریق اینترنت.

میزبان میزبان

راه حل های میزبان میزبان (مستعار دسک تاپ دسک تاپ) به کاربران امکان می دهد از طریق Cloud به نرم افزار و اسناد بهره وری خود دسترسی پیدا کنند. یک کاربر دستگاه خود را انتخاب می کند (به عنوان مثال مشتری کوچک ، لپ تاپ ، رایانه لوحی) ، و سپس از هرجای اینترنت به طور ایمن وارد Cloud شوید. پس از ورود به سیستم ، کاربر دسک تاپ ، نرم افزار و پرونده های Microsoft Windows® خود را مشاهده می کند ، دقیقاً مانند آنچه که با رایانه رومیزی انجام می شود. چه در دفتر کار روی لپ تاپ و چه در خانه با رایانه لوحی ، کل دسک تاپ کاربر همیشه در دسترس و همیشه امن است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن